Prijavljena legla HKS-u

Prijavljena legla HKS-u od 10.10. - 06.12.


do-06.12..jpg

Prijavljena legla HKS-u od 10.10.2007. - 06.12.2007. 

Prvi stupac označava datum oštenjenja legla, drugi stupac x/x označava broj muških/ženskih štenaca,
a u trećem, četvrtom i petom ime i adresa uzgajača.
 
 
 
 
  
 
BRAK JAZAVČAR


01.05.2007

2/4

ROGIĆ NIKOLA

KOLODVORSKA 46, KRČENIK

DONJI MIHOLJAC 

12.05.2007

3/5

BAREŠIĆ ĐORĐE

CESTA 17

VOJAKOVAČKI KLOŠTAR

28.05.2007

6/3

BAN MARTIN

V. MUĆNA 51

SOKOLOVAC

09.06.2007

4/1

CRNOGORAC ŽARKO

POPOVIĆEVA 15

PAČETIN

18.06.2007

1/0

SARAJLIĆ TOMISLAV

KRALJA TOMISLAVA 17

ČAGUN

18.06.2007

3/3

HERCEG ANTUN

RAVNA 55

ČAČINCI

25.06.2007

3/2

TOLUŠIĆ JOZO

ŠTROSMAJEROVA 22

NIJEMCI

02.07.2007

1 / 7

BURIĆ IVICA

ZAGRADE 36

PLETERNICA

06.07.2007

5/1

TERIHAJ GORAN

N. ROZOVAC 14, REZOVAC

VIROVITICA

12.07.2007

1 /4

BABAČEK ROBERT

TISOVAC 61

STARO PETROVO SELO

12.07.2007

2/3

CORENJAK DARKO

ZAGREBAČKA 15

ŠANDROVAC

20.07.2007

2/3

ZORICA ANTE

SMILJANSKA 163

GOSPIĆ

20.07.2007

0/2

KLANICA MARIO

B. RADIĆA 148

VUKOJEVCI

25.07.2007

3/3

BELJAN TOMISLAV

PARK POBJEDE 15

ĐAKOVO

25.07.2007

2/6

TOMIĆ JOSIP

V. VUKOVJE 81

VELIKO VUKOVJE

27.07.2007

2/3

ŠTIMAC ANTE

KANIŽA 71

GOSPIĆ

28.07.2007

3/2

KUPINA MIJO 

TOPLICE 8

GORICA SVETOJANSKA

01.08.2007

2/3

KUŠTREBA ŽELJKO

STARA DRENČINA 60

SISAK

28.07.2007

4/ 0

MUNJAS SIMO 

GOJAK 6

OGULIN

01.08 2007

3/2

BARIĆ MIJO

ZAGREBAČKA 35

SLAVONSKI BROD

02.08.2007

3/1

GRGIĆ ĐURO

B. RADIĆA 31

PODGRAĐE

01.08.2007

2 /3

KNEŽEVIĆ KRUNO

KUJNIK 13

ORIOVAC

05.08.2007

3 /3

DOLENAC BOŽO

NOVA DRENČINA 20A

PETRINJA

05.08.2007

3/4

PETRIĆ BLAGO

PAVIĆEVA 126

ĐAKOVO

1008.2007

1 12

FILIPČIĆ DAVOR

BELAJSKE POLJICE 99

DUGA RESA

15.08.2007

4/2

VLAČIĆ FRANKO

BAŠTIJANI 4

DRAŽICE

15.08.2007

3/1

KUŽNJAČIĆ MATO

OPRISAVCI 221

OPRISAVCI

27.08.2007

4/1

MILOVAC MARIJAN

M. VRHOVCA 13

KARLOVAC

19.08.2007

2/3

KANJKA JOSIP

A. M. RELJKOVIĆA 65

GRUBIŠNO POLJE

21.08.2007

2 / 4

PRSKALO FRANJO

STARI SLATNIK BB

BRODSKI SUPNIK

25.08.2007

5/1

CRNČAN MARIJAN

KARDINALA STEPINCA 44

VILJEVO

01.09.2007

2/3

PRSA IVAN

GUNJAVCI-BRĐANI 7

ZAPOLJE 

30.08.2007

1 /3

GREGUREC MIJO

MATE LOVRAKA 10

POPOVAČA

04.09.2007

2/5

KOŠARA DARIO

MADONA Dl KAMPO 1

ROVINJ

05.09.2007

6/2

JARMAK DARKO

GRIČA 37

RIBNIK

06.09.2007

2 / 5

POLJAK STJEPAN

RADOBOJSKI BREGI 96

RADOBOJ

05.09.2007

2/1

VUKIĆ MILAN

J. SALVADORA 23A, CIGLENICA

VOLODER

10.09.2007

3/2

LOZER DARKO

ČETEKOVAC 19

MIKLEUŠ

13.09.2007

1/1

BERMARIJA IVAN

REČICA 93

REČICA

16.09.2007

1/0

CIKOJEVIĆ PERO

ZAGREBAČKA 77

NOVSKA

20092007

4/4

BARTULOVIĆ IVAN

N. ZRINSKOG 78

SLAVONSKI BROD

23.09.2007

2 16

TOMlG BRANIMIR

KOSIRNIKOVA 92A

ZAGREB

22.09.2007

4/1

AVEDIĆ IVICA

HRVATSKOG SOKOLA 17

GLINA

28.09.2007

7/1

GLAVAŠ STJEPAN

A. MANCEA 13

VOLODER

29.09.2007

4/3

GRABAR ROBERT

I. PL. ZAJCA 1B

MIKLEUŠ

30.09.2007

5 / 1

PAVLINIĆ JURAJ 

LIPLJE 17

SEVERIN NA KUPI

01.10.2007

1 /4

BALIĆ MLADEN

TEŽAČKI PUT 50

SPLIT

07.10.2007

2/2

BALAŠKO VLADIMIR

MIHOLJANSKA 96

VIR

28.10.2007

1 /3

KOVAČIĆ DAVOR

VELEBIT5KA 83

VUKOVAR

29.10.2007

1 /3

MIKŠA MARIJAN

ZAGORSKA 11

KUTINA

 

BASET                                                 

15.09.2007

2/2

POPOVIĆ ŽELJKO

DOMAGOVIĆ 112E

JASTREBARSKO

25.09.2007

3 / 0

SAVATOVIĆ BORIS

PUNTIŽELA 9, ŠTINJAN

PULA

 

BAVARSKI KRVOSLJEDNIK                               

12.06.2007

2/1

FILIP IVAN

KALNIČKA 10

LUDBREG

 

BOSANSKI OŠTRODLAKI GONIČ-BARAK                                               

26.07 2007

1/2

KOLlG ZLATKO

VELIKA PAKA 10

ŽAKANJE

30.08.2007

5/1

TOMINAC ZVONKO

KOLODVORSKA 58, PAVLOVAC

VELIKI GRĐEVAC

 

CHESAPEAKE BA Y RETRIEVER                                                 

23.06.2007

1 /6

BARTANIĆ MIRELA

Š. PETEFIJA 48

BILJE

 

ENGLESKI BULDOG                                                       

15.05.2007

0/1

LUŽINA SINIŠA

PLOSNA 17

ŠKRLJEVO

01.09.2007

3 / 2

BASA ALEKSANDAR

PLOMINSKA 16

RABAC

 

ENGLESKI KOKER ŠPANIJEL                                                       

19.05.2007

0/1

POŽAR BERISLAV

KNEZA BRANIMIRA 71

KARLOVAC

28.07.2007

1 / 1

ROCCHI DAILA

KRIVA 80

JURDANI

29.09.2007

5/3

TUŠKAN DARIJO

SMIČIKLASOVA 14C

KARLOVAC

 

ENGLESKI SETER                                                            

19.04.2007

3 /3

KNEZ IVICA & MILAN

PUT KNEZOVA 4

DRNIŠ

03.07.2007

3/2

JEROMELA ANĐELO

ILIRSKA 13

POREČ

05.07.2007

3/5

AVIANI VLADO

MURVICA 59

POLIČNIK

10.07.2007

1 12

BARIĆ TOMO

PIJANTE 6,VELI MAJ

POREČ

15.07.2007

1 /3

KOLMAN IVAN

M. BEDEKA 21

VUKOVINA

19.07.2007

1 /6

PEŠIĆ DAMIR

VUKOVARSKA 45

BIOGRAD N/M

23.07.2007

0 / 1

ŠKUNCA ZVONIMIR

K.TOMISLAVA 8

NOVALJA

28.07 2007

5/4

KOROMAN DEJAN

KOROMANI 10

BARBAN

24.07.2007

3/4

MEDICA BORIS

SUNČANA 49

BUJE

27.07.2007

2 1 A

RAJČIĆ NIKOLA

NEVEST BB

UNEŠIĆ

01.08.2007

2/2

MARTINOVIĆ LJUBO

M. BASTER 52

BUJE

03.08.2007

4/4

PUCAR BERISLAV

CRNO 161

ZADAR

04.08.2007

5/1

LAZARIG ELVIS

BUIĆI 29

POREČ

10.08.2007

4/4

TURKOVIĆ IVAN

TRONDHEIM5KA 33

SPLIT

12.08.2007

6/2

JAGODIĆ NENAD

SELJINE BRIGADE 62

VELIKA GORICA - STARO ČIĆE

15.08.2007

3 / 3

MILANOVIĆ BERISLAV

LOBORIKA 125

MARČANA

15.08.2007

2/1

FRANIĆ DRAGAN

OSJEČKA 36

SPLIT

14.08.2007

3 / 1

BENČIĆ VESNA

UL. ISTARSKIH NARODNJAKA 22

PAZIN

18.08.2007

0/3

RUŽlG VALDI

MARTINSKI 50

LABIN

20.08.2007

4/0

RAKIĆ BRANKO

VALDEBEČKI PUT 21

PULA

22.08.2007

1 /6

MARAS ŽELJKO

DALMATINSKA 37

VRSAR

21.08.2007

0 / 8

PELOŽA ČELESTIN

I. ANDRIĆA 62

POREČ

27.08.2007

4/3

KOLOVRAT ZDRAVKO

M. GUPCA 66

STARO PETROVO SELO

26.08.2007

4/4

CRNIĆ MARIO

SLAVONSKA C. 60

BJELOVAR

25.08.2007

3 /3

JURLINA SREĆKO

BRIŠEVO 25

POLIČNIK

10.09.2007

4/1

VALENTIĆ SERĐO

SV. MARTIN 52

TAR

11.092007

4/2

ZUZZI UDIO

JUŠIĆI 126

JURDANI

12.09.2007

3/3

POLIĆ SANJIN

ČAVLE 124

ČAVLE

16.09.2007

1 12

ŽIVIĆ TEDI

VINEŽ 94/A

LABIN

27.09.2007

3/4

GORŠĆAK STJEPAN

GORŠĆAKI 28

MAHIČNO

01.11.2007

3/1

SPAIĆ FRANJO

M. V. ILIRIKA 38

UMAG

 

ENGLESKI SPRINGER ŠPANIJEL                                                

13.06.2007

4/3

PANIĆ JOSIP

JALKOVEČKA 124

VARAŽDIN

15.07.2007

2 /4

JAKOPOVIĆ NEVENKO

MARIJANSKA 123

MOLVE

 

EPANJEL BRETON                                                          

24.06.2007

4/2

KATIĆ ZORAN

BISKUPIJA BB

KNIN

05.08.2007

2/3

KNEZ MILAN & IVICA

CERNIČKA 7A

ZAGREB

08.08.2007

3/3

CURKOVIĆ MLADEN

 

ZEMUNIK DONJI

28.08.2007

2/3

ZANINIĆ  VITTORIO

TRG SLOBODE 10

VIŠNJAN

28.08.2007

3/3

LATINAC  MLADEN

PUT DRINIĆA 8B

TRILJ

31.08.2007

0/5

ZANINIĆ  VITTORIO

TRG SLOBODE 10

VIŠNJAN

15.09.2007

3/1

VALKAJ  DRAGUTIN

M.GUPCA 9

ČAZMA

17.09.2007

3 /3

DEGORICIJA ŽELJKO

VINOGRADSKA 134

KUTINA

30.09.2007

3/4

IVIČIĆ IVAN

KUJNIK 28

ORIOVAC

10.10.2007

5/0

BRALIĆ ŽELJKO

TOMISLAVOVA 32

KNIN

31.10.2007

2/5

BUGARIN MILIVOJ

BREŠKA ZELINA 4 A

IVANIĆ GRAD

 

GORDON SETER                                                             

25.06.2007

4/3

PERNAR MARINO

A.STARČEVIĆA 13

POVLJANA

17.08.2007

3/4

ŠMIT MIRKO

PODOTOČJE DONJE 45A

NOVO ČIČE

27.08.2007

3/5

ŠMIT MIRKO

PODOTOČJE DONJE 45A

NOVO ČIČE

 

HANOVERSKI KRVOSLJEDNIK                                                  

23.05.2007

1/2

FILIP IVAN

KALNIČKA 10

LUDBREG

29.07.2007

2 / 3

TODORIĆ ANTE

KAMENICA BB

POPOVAČA

 

IRSKI SETER                                                      

11.08.2007

2/7

LATIN KARMEN

NAD ZIDOM 4

VARAŽDINSKE TOPLICE

 

ISTARSKI KRATKODLAKI GONIČ                                                              

04.04.2007

2/4

MATIČIĆ DRAŽEN I ZVONKO

A. G. MATOŠA 14D

KARLOVAC

01.04.2007

5/2

ČOGELJA DAMIR

GRADINA, ČOGELJE 59

LOZOVAC

25.06.2007

3 /4

PERDIĆ ŽELJKO

KNEZA DOMAGOJA 31

SOLIN

23.07.2007

3 /3

ZORICA ANTE

SMILJANSKA 163

GOSPIĆ

25.07.2007

4/4

MAREM JUMIR

MUNIŠTINA 10

PULA, ŠIKIĆI

01.08.2007

6/ 1

BILOŠ IVAN

POLJICA

KRIVODOL

04,08.2007

5/3

VLAČIĆ FRANKO

BAŠTIJANI 4

DRAŽICE

01.08.2007

3/2

ČULJAK MIROSLAV

HRV. BRANITELJA 210, STARI SLATNIK

BRODSKI STUPNIK

09.08.2007

5/2

CERBAC FRANKO

VRANJE SELO 17

VIŽINADA

12.08.2007

2/5

CRUBIŠIĆ ŽELJKO

GAŠPINE MLINICE 51

SOLIN

13.08.2007

1 /3

BAKOTA PETAR

BIOKOVSKO SELO, ZAGVOZD

ZAGVOZD

16.08.2007

3/5

ČONDIĆ DAVOR

SVIB

CISTA PROVO

15.08.2007

5/3

VLAČIĆ FRANKO

BAŠTIJANI 4

DRAŽICE

15.08.2007

2/5

JURIČIĆ MARČELO

GRDOSELO 2

PAZIN

20.08.2007

4/ 3

DŽANKO ŽELJKO

DON RAFAELA BB

ŽRNOVNICA

20.08.2007

3 / 1

IVANČIĆ MILIVOj

FOŠKIĆI 11

PAZIN

28.08.2007

5/3

GILIĆ NEDILJKO

TRILJ

GRAB

01.09.2007

1 /6

KATUŠIĆ BRANKO

SMOLONJE

GATA

01.09.2007

5/4

STOJANAC BORIS

UL. ILOČKA 11

SPLIT

01.09.2007

3 / 3

KRNJUS IVAN

BRAVARI 50

PAZIN

03 09.2007

3/2

ABRAMOVIĆ J0S0

PECKI 57 A

JABUKOVAC

06.09.2007

4/4

LIJIĆ STIPAN

NESLANOVAC 7

SPLIT

06.09.2007

3/5

ĐEREK ANTE

UMLJANOVIĆI

RUŽIĆ

12.09.2007

3 / 3

LICUL ENIO

GORICA 2A, SUTIVANAC, BARBAN

PULA

16.09.2007

1 /3

DUBRAVČIĆ IVICA

A. STARČEVIĆA 4

OTOČAC

29.09.2007

2/4

ČIKEŠ STIPE

PAŠTRIĆEVA 21

SPLIT

21.092007

2/4

VUČEMILO IVICA

LUĆANE BB

SINJ

24.09.2007

4/4

BENZON VJEKOSLAV

NJEGOŠEVA 1/B

SPLIT

08.10.2007

8 /3

MATANIĆ NIKOLA

N. TESLE 4

GOSPIĆ

 

ISTARSKI OŠTRODLAKI GONIČ                                                 

08.07.2007

1/1

MODRUŠAN EMIL

KAŠĆERGA 29

PAZIN

27.07.2007

2/4

KRNIĆ JOSIP

ZADVARJE 275

ZADVARJE

02.09.2007

4/5

DOLINAR DARKO

LIPNIČKI NOVAKI 5

RIBNIK

01.09.2007

4/2

KOŠARA DARIO

MADONA Dl KAMPO 1

ROVINJ

08.09.2007

4/1

VINKOVIĆ IVICA

ŽIVIKE 26

LUŽANI

21.09.2007

6/2

KOŠARA DARIO

MADONA Dl KAMPO 1

ROVINJ

26.09.2007

5/2

BERTOVIĆ VELIMIR

DESMERICE 12

OGULIN

 

JAZAVČAR OŠTRODLAKI                                                            

20.08.2007

3/2

HUDINA FRANJO

PAVLA  ŠTOOSA  72

DU8RAVICA

20.08.2007

2/3

MILOŠ  ZLATKO

BODEGRAJ 55

OKUČANI

25.09.2007

1 / 0

HALAPIR  IVICA

ORATJE 40

KRAPINSKE TOPLICE

07.10.2007

1 / 6

BUGARIN MILIVOJ

BREŠKA ZELINA 4 A

IVANIĆ GRAD

03.10.2007

2/3

VALJETIĆ IVŠA

DONJA VRBA 58

GORNJA VRBA

 

LABRADOR RETRIVER                                                  

01.08.2007

3/5

VEREGET MIRJANA

SV. PETKA 34

OSIJEK

08.08.2007

3 /3

PAVIĆ ANA - MARIJA I TOMO

PANTOVČAK 92

ZAGREB

04.08.2007

3 /3

MARETIĆ DECINA LJILJANA

KUPINEC115

ZDENĆINA

24.08.2007

4/1

FILIĆ MARIO

B. J. JELAČIĆA 17

ĐAKOVAČKI SELCI

28.08.2007

3 /0

ROCIĆ NIKOLA

KOLODVORSKA 46, KRČENIK

DONJI MIHOLJAC

08.09.2007

0/1

ŽILNIK ŽELJKO

BROZOVA 28/1

ZAGREB

12.09.2007

4/2

VARGIĆ DARKO

TRG S. RADIĆA 60

NOVA RAČA

15.09.2007

2 / 2

HEMEN ŽELJKO

ČIČKA POLJANA 150

ČIČKA POLJANA

23.09.2007

2/5

FILIĆ MARIO

B. J. JELAČIĆA 17

ĐAKOVAČKI SELCI

27.09.2007

3/2

FIČKO MLADEN

TOME ČIKOVIĆA 2

KOPRIVNICA

13.10.2007

7/2

RADOJČIĆ GORAN

HRVATSKE REPUBLIKE 6

DALJ

 

LAGOTTO ROMAGNOLO                                                             

03.05.2007

2/1

KALEČAK NATALIJA&SAJRAKTAREVIĆ GORDAN

VARAŽDIN5KA 52, POPOVEC

SESVETE

 

MAĐARSKA VIŽLA - KRATKODLAKA                                                     

03.06.2007

5/2

MITAK KRISTINA

TRG KRALJA TOMISLAVA 9

SESVETSKI KRALJEVAC

08.07.2007

3 11

BARIĆ MARIJAN

GLAVNA 45

SVETA MARIJA

02.03.2007

5/3

FIJAČKO DRAGAN

MAŠIĆ 120

GORNJI BOGIĆEVCl

16.08.2007

5 / 1

BREZOVEC SAŠA

V. NAZORA 26

VALPOVO

19.08.2007

11 3

OREŠKOVIĆ IGOR

PRVČA 113

NOVA GRADIŠKA

28.08.2007

4/3

JURAK JOSIP

POLJANA SUTLANSKA 25

ZAGORSKA SELA

25.08.2007

7/5

HREN STJEPAN

DEREŠANI 3

IVANIČKO GRABERJE

 

NJEMAČKI LOVNI TERIJER                        

23.06.2007

3/1

VRTARIĆ STIPO

TINA UJEVIĆA 67

ANTUNOVAC

03 07 2007

0/1

MARIČlĆ KRISTIJAN

KAČIĆEVA 92

DONJI MIHOLJAC

05.07.2007

3/3

STRAHONJA BRANKO

J. J. ŠTROSMAJERA 110

JARMINA

17.07.2007

1/5

MALENICA GABRIJEL

B. RADIĆA 10

LUKAČ

22.07.2007

3 / 3

DOMITROVIĆ DEJAN

BANA JELAČIĆA 5

PRIVLAKA

12.08.2007

1/0

SKOČEC MILAN

CESTA 33

MAJUREC, KRIŽEVCI

06.08.2007

3/1

VLAŠIĆ MARIJAN

LJ.GAJA 34

PODRAVSKE SESVETE

10.08.2007

3 / 3

BLAŽEVIĆ IGOR & TATJANA

ŽABICA 19

GOSPIĆ

15.08.2007

3/3

KRUNIĆ IVAN

JOSIPA LOVRETIĆA 27

SLAVONSKI BROD

15.08.2007

2 / 2

LADNJAK MARIO

K. TOMISLAVA 59

TOMAŠINCI

20.08.2007

3 /3

VUKOVIĆ MLADEN

KRUNOSLAVA HERUCA 77

KRIŽEVCI

19.08.2007

2/2

KUŠTRE OZREN

BAZANA 6

SINJ

23.08.2007

4/2

FRČKO BORIS

BRLEKOVO 21A

KONJŠĆINA

26.08.2007

3 /3

BURKOVAC ZLATKO

B. IVANKOVIĆA 4

BJELOVAR

25.08.2007

2/3

KOVAČEVIĆ STEVO

FERDE KERNA 28

KRIŽEVCI

25.08.2007

3/1

KNEŽIĆ IGOR

M. FILJAKA 3

PETRINJA

29082007

2/3

GRETIĆ DUBRAVKA

BUKEVJE 140

ORLE

29.08.2007

4/3

BARTOLIĆ HRVOJE

MLINOVI 95

ZAGREB

03.09.2007

3 /3

KOŽNJAK STJEPAN

JANA VLAŠINSKOG 24

VIROVITICA

07.09.2007

4/ 0

NESEK MILAN

ORATJE 75

KRAPINSKE TOPLICE

13.09.2007

3/2

PRAHIN ZLATKO

SIGET I/9, BREZJE

SVETA NEDJELJA

05.10.2007

2/1

ŠUVAK PREDRAG

M. GUPCA 26

GRADINA

15.10.2007

4 / 2

MATOVINA DANIJEL

S. RADIĆA 117

SUHOPOLJE

 

NJEMAČKI PREPELIČAR                                                              

22.06.2007

4/4

FURR MIJO

OSJEČKA 2

 

11.08.2007

1 / 3

BOŠNJAK TOMISLAV

A. ŠENOE 2

SEMELJCI

23.09.2007

0/1

MOKROVIČ MARIN

VINOGRADI 73

PETRINJA

 

NJEMAČKI PTIČAR KRATKE DLAKE                                                         

01.04.2007

2 / 5

JELOVAC NEDJELJKO

JELOVCI 1A

TINJAN

22.05.2007

2/6

BAHUN ZORAN

KERETINEC 106A

MARUŠEVEC

21.06.2007

3/3

MIHALJEVIĆ IVAN

ISPOD BADNJA 5

DRNIŠ

23.06.2007

3 / 5

PERNAR MARINO

A. STARČEVIĆA 13

POVLJANA

30.06.2007

6/1

FRANJO ŽELJKO

SLJEMENSKA 83

JAKOVLJE

21.07.2007

3 / 4

BAČURINA NENAD

STEPANSKA 3

DONJA LOMNICA

25.07.2007

2/3

MAČEK ŽELJKO

PEJAČEVIĆEVA 40

VIROVITICA

30.07.2007

3/5

KOS VAN & ELSA

I. ANDRIĆA 70

POREČ

01.08.2007

1 /7

FUĆKALA MIROSLAV

ODRA, ODRANSKA 100/1

NOVI ZAGREB

01.08.2007

2 /1

MARIĆ MILIVOJ

TOMISLAVOVA 143

KNIN

04.08.2007

2/6

GABELA DAVOR

MATIJE GUBCA 31

ZADAR

09.08.2007

7 / 4

KNEŽEVIĆ IVAN

SLIVNICA DONJA 142

VINJERAC

12.08.2007

4/5

OĆKO ZDENKO

PERE BISKUPA 13

 

17.08.2007

1 / 3

MARMAN KREŠIMIR

MAŽURANIĆEVA 35

NOVA GRADIŠKA

17.08.2007

3 / 3

ČAVČIĆ DALIBOR

I. L. RIBARA 13

LADIMIREVCI

20.08.2007

2/1

VUKIĆ SERĐO

JOSIPA R. VLAHOVIĆA 15

ZADAR

21 08.2007

5 / 4

MUDRI VITOMIR

Z. BATAKOVIĆA 12

MIKLOŠEVCI

22.08.2007

4/ 1

VIDAKOVIĆ TRPIMIR

JURE KAŠTELANA 21

TENJA

25.08.2007

1/4

AUGUSTINOVIĆ ŽELJKO

A. CESARCA 34

ILOK

28.08.2007

5/ 2

TUŠEK MARIJAN

ŠVALJKOVEC 56

SV. KRIŽ ZAČRETJE

01.09.2007

1 / 3

TOT DENIS

A. G. MATOŠA 14C

KARLOVA

6.09.2007

2/3

PEKVARIĆ SILVIJE

DOMOBRANSKA

DUGO SELO

06.09.2007

4/4

VIDAKOVIČ TRPIMIR

JURE KAŠTELANA 21

TENJA

23.09.2007

0 /3

DRLJE DANIJEL

K. TOMISLAVA 194

BIZOVAC



NJEMAČKI PTIČAR  OŠTRE DLAKE                           

24.06.2007

1 /4

BURŠIĆ GORAN

J. IVAKIĆA 42

ĐAKOVO

24.06.2007

2/2

BURŠIĆ CORAN

J. IVAKIĆA 42

ĐAKOVO

04.07.2007

4/4

MARČETIĆ DARIO

STARA LIPA 32

POŽEGA

07.07.2007

2/1

MRAZ SLAVKO

ČOROVA 23

ZAGREB

10.07.2007

2/1

SRBALJ MIRKO

ŠUMEĆE 18

BEBRINA

30.07.2007

4/ 4

MITROVIĆ ANTUN

B. RADIĆA 4

BERAK

31.07.2007

1 /2

LACKOVIĆ STJEPAN

JOCINA 1

VELIKA MLAKA

05.08.2007

1 13

PAVLEČIĆ VJEKOSLAV

B. KIDRIČA 54

BOLMAN

08.08.2007

2 /2

SRDIĆ ĐURO

B. RADIĆA 72, V. POLJE

G. BAZJE

15.08.2007

5 1 A

MIHANOVIĆ IVAN

MOSORSKA 4

ŽRNOVNICA

17.08.2007

1 /2

PERLIĆ IVICA

S. SANIĆA 2

LIPOVLJANI

17.08.2007

3/3

VANJEK ANTUN

SAJMIŠNA 1

LIPOVLJANI

20.08.2007

4/5

BIRKIĆ MILAN

SV. FABIJANA 32

VELIKA GORICA - KUČE

20.08.2007

0/1

BAČURINA NENAD

STEPANSKA 3

DONJA LOMNICA

24.08.2007

2/3

BUREC MIRO

PODVOREC 34/A

BISAG

10.09.2007

3/1

GALIJAN ŽELJKO

BREST 66

SELA, PERINJA

21.09.2007

4/ 2

KATANČIĆ ALBERT

VALPOVAČKA 68

BIZOVAC

28.09.2007

4/4

VRANIĆ DARKO

DRENOVICA 16

NOVO VIRJE

 

POINTER                                                           

24.04.2007

2/2

CAKTAŠ IVAN

STEPINČEVA2

DUGO POLJE

06.06.2007

3/3

VRCIĆ NEDILJKO

S. RADIĆA 60/XII

ŠIBENIK

22.08.2007

3/3

HMURA ADAM

GUNDULIĆEVA 94

OSIJEK

09.09.2007

3/1

VALENTIĆ SERĐO

SV. MARTIN 52

TAR

01.10.2007

0/5

PEŠIĆ DUJE

FRA S. VRLIĆA 1

OMIŠ

04.10.2007

6/1

BAJAC PETAR & ŠALKOVIĆ SINIŠA

TRNSKO 20/3

ZAGREB

 

POSAVSKI GONIČ                                         

10.07.2007

5/1

MANDIĆ BORISLAV

KORDUŠEVCI 46

TRNJANI

11.07.2007

4/ 4

ANDRIJAŠEVIĆ DAVORIN

HUSJE 26

KARLOVAC

17.07.2007

4/4

MARKOVIĆ ZVONKO

ŽELJEZNIČKA 21

GRAČAC

22.07.2007

4/2

MILINKOVIĆ MILE

KRALJA PETRA KREŠIMIRA BB

GOSPIĆ

20.07.2007

4/3

PERNAR MIĆO

SIČA 13

JOSIPDOL

01.08.2007

3/1

ŽIVANOVIĆ DARK0

VL. NAZORA 98

GUNJA

30.07.2007

5/3

ALEKSIĆ BRANKO

STARO SELO 28

OTOČAC

01.08.2007

2/1

BUTKOVIĆ JOSIP

BILAJ 76/1

GOSPIĆ

03.08.2007

4/4

TOMASOVIĆ FILIP

ČETVRT Ž. DRAŽOJEVIĆA 7

OMIŠ

05.08.2007

7/1

BALIĆ MATE

KATUNI POLJE BB

ŠESTANOVAC

10.08.2007

2/4

ČORKALO MATTEO

A. STARČEVIĆA 20A

TISNO

12.08.2007

1 /3

KURTOVIĆ MARIJA

CISTA

VELIKA B.B.

POSAVSKI GONIČ                                                         

15.08.2007

5/2

DUŠIĆ ALEN

KRUŠVARI 2

BUZET

15.08.2007

3 /5

SINOBAD TODE

MATIJAŠEVA 27

KNIN

15.08.2007

2/2

DŽANKO ŽELJKO

DON RAFAELA BB

ŽRNOVNICA

17.08.2007

6/2

NIKŠIĆ NIKOLA

ŠIROKA KULA 118

LIČKI OSIK

20.08.2007

4/3

ČONDIĆ DAVOR

SVIB

CISTA PROVO

19.08.2007

4/1

PRANJIĆ MARIJAN

MATIJE IVANIĆA 8

SLAVONSKI BROD

18.08.2007

3/3

MANDIĆ BORISLAV

KORDUŠEVCI 46

TRNJANI

20.08.2007

4/3

BALIĆ MATE

KATUNI POLJE BB

ŠESTANOVAC

21.08.2007

5 /4

ORTOVIĆ MILAN

TEMOVEC 24

SVETI KRIŽ ZAČRETJE

22.08.2007

0/7

TOMIĆ ROBERT

ZIDINE 15

CRIKVENICA

27.08.2007

4/4

MIHALIĆ DEJAN

PODVRH 1/41

  OGULIN

 

 

28.08.2007

3/6

MANDIĆ NEDILJKO

BOGDANOVIĆI

PRIMORSKI DOLAC

10.09.2007

4/1

TONKOVIĆ JOSIP

SINAC 53B

LIČKO LEŠĆE

14.09.2007

6/0

MARKOVIĆ ZVONKO

ŽELJEZNIČKA 21

GRAČAC

16.09.2007

3/4

MUNIVRANA BOŠKO

G. GLAVICE BB

SINJ

20.09.2007

3/4

STADIĆ IVAN

 

ZAGVOZD

27.09.2007

3/1

VLK DARKO

M. GABRIĆA3

ORIOVAC

02.10.2007

2/4

MASLOV MARKO

KATUNI BRDO

ŠESTANOVAC

03.10.2007

0/3

POŽAR ŽELJKO

POŽARI 1

KARLOVAC

14.10.2007

4/1

DOŠEN ANTE

BUDAČKA 225

GOSPIĆ

 

SLOVAČKI KOPOV

03.07.2007

3 /2

GAJIĆ DRAGO

MATIJE GUPCA 66

STARO PETROVO SELO

05.08.2007

1/2

KOVAČ IGOR

ČEPELOVAC 44

ĐURĐEVAC

10.08.2007

1/2

ŠAJNIĆ IVAN

SVINJIČKO 22, GUŠĆE

SISAK

28.08.2007

2/3

KANJKA JOSIP

A. M. RELJKOVIĆA 65

GRUBIŠNO POLJE

17.09.2007

3/1

SVOBODA VLADIMIR

ZAGREBAČKA 72

VETOVO

 

SRPSKI GONIČ                                                

21.07.2007

7/2

NIKŠIĆ NIKOLA

ŠIROKA KULA 118

LIČKI OSIK

01.08.2007

3/1

PEŠUTIĆ DALIBOR

NASELJE A. HEBRANGA 2/5

SLAVONSKI BROD

04.09.2007

3/4

STANKOVIĆ BOŠKO

NOVO TOPOLJE 15

D. ANDRIJEVCI

 

SRPSKI TROBOJNI GONIČ                                                          

19.07.2007

4/4

MILETIĆ IVICA

KNEZA BRANIMIRA BB

GRAČAC

19.08.2007

5 13

ŠTIMAC ANTE

KANIŽA 71

GOSPIĆ

27.09.2007

6/2

STOLICA MIRO

DICMO BB

SINJ

01.10.2007

3/3

MANDIĆ NEDILJKO

BOGDANOVIĆI

PRIMORSKI DOLAC


ZLATNI RETRIVER
                                                          

28.08.2007

2/1

FILIĆ MARIO

B. J. JELAČIĆA 17

ĐAKOVAČKI SELCI

04.09.2007

2/1

KNAFELJC BOŽIDAR &JASMINKA

DONJA DRENOVA 4A

DONJA ZELINA

08.09.2007

5/4

ŠEBREK IVANKA

I. KAMENARIĆA 5

SVETI IVAN ZELINA

06.10.2007

2/0

VEREGET MIRJANA & ĐEVAD

SVETOG PETKA 34

OSIJEK

08.10.2007

0/3

MERDŽO IVAN

PUT PLOKITA 51

SPLIT

07.10.2007

5/3

DUJMOVIĆ ĐURĐICA

BUNARSKA 10

DUGO SELO



AFGANISTANSKI HRT                   

02.10.2007

0/12

PETRESKI DARKO

LUČELNICA 58L

PISAROVINA

 

AIREDALE TERIJER                                         

13.08.2007

2/3

LATIN KARMEN

NAD ZIDOM 4

VARAŽDINSKE TOPLICE

 

AKITA

29.07.2007

4/3

TRATNIK REBEKA

HALIĆ  191

TURČIN

 

AMERIČKI KOKER ŠPANIJEL

09.10.2007

3/3

NODILO SANDRA

RUDEŠKA 172

ZAGREB

 

AMERIČKI STAFORDSKI  TERIJER                             

03.10.2007

3/4

ŽALAC JOSIP

JANKA HOLJCA 36

ZAGREB

23.07.2007

3/6

KALEČAK NATALIJA &BAJRAKTAREVIĆ GORDAN

VARAŽDINSKA 52

POPOVEC SESVETE

04.08.2007

4/1

STEPANČIĆ  ROBERT

ŽIR 3

VELIKA GORICA

27.08.2007

2/1

MATIĆ TIHOMIL MATEJ

LAPOVAČKA 2

VINKOVCI

25.08.2007

2/3

MARIĆ DANIJEL

MATIJE GUPCA 214

  VIROVITICA

01.09.2007

0/2

ŽALAC JOSIP

JANKA HOLJCA 36

ZAGREB

21.09.2007

2/6

ŽALAC JOSIP

JANKA HOLJCA 36

ZAGREB

29.09.2007

5 13

KALEČAK NATALIJA&BAJRAKTAREVIĆ GORDAN

VARAŽDINSKA 52

POPOVEC SESVETE

06.10.2007

6/5

MATIĆ TIHOMIL  MATEJ

LAPOVAČKA 2

VINKOVCI

 

BELGIJSKI OVČAR MALINOIS    

18.06.2007

2/1

RENDULIĆ ŽELJKO

JAGODNO 102

NOVO ĆIĆE

14.07.2007

3 /0

RENDULIĆ ŽELJKO

JAGODNO 102

NOVO ĆIĆE

23.08.2007

4/1

GOTIĆ SREĆKO & VESNA

PUT GVOZDENOVA 14

ŠIBENIK

 

BERNSKI PLANINSKI PAS

25.07.2007

0/3

SABAĐIJA DAMIR

GUDOVAC 227

GUDOVAC

27.07.2007

0/1

CRNKOVIĆ TAMARA

TRG BRAĆE MAŽURANIĆA 6

RIJEKA

29.07.2007

7/4

ŠIPTAR ŽELJKO

BREGOVITA 2A

ĐURĐEVAC

14.08.2007

3/2

ŠOŠIĆ MARIO

PETRA ZRINSKOG 23

VINKOVCI

25.09.2007

3/2

SPOJA IVICA

A. MATAIJE 78

NOVI VINODOLSKI

 

BORDOŠKA DOGA                                                        

31.07.2007

3/2

GLEBOV IVAN

MIHANOVIĆEVA 3,
IGRIŠĆE 

  JAKOVLJE

20.09.2007

3/2

MELMAJER KRISTIJAN

A. CESARCA 56

BELI MANASTIR

06.10.2007

4/1

MATEJ IVANA

B. BERSE 8

BROD. VINOGORJE



BOSTON TERIJER                                            

09.08.2007

2/3

MIOČ IGOR

DOVERSKA 24

SPLIT

21.10.2007

0/1

ŠIMIĆ MAJK

DILJSKA 6

SLAVONSKI BROD


BULMASTIF

17.05.2007

4/8

MILINKOVIĆ  MAJA

BEETHOVENOVA  1

ZAGREB


BULTERIJER

27.08.2007

3/0

PRLOK ROMAN

DUBRAVA 39

ZAGREB

ČIVAVA                                              

03.06.2007

0/2

ŠVAJGHART MAJA

DVORŠČAKOVA 22

VARAŽDIN

09.08.2007

0/1 

KOLARIĆ BARICA

DUBOVEČKI BREG 2

KOPRIVNICA



DALMATINSKI PAS

30.04.2007

5/1

JERGOVIĆ SANJA

CIRKOVCI  58

ZAGREB

DOBERMAN                                                     

16.06.2007

2/0

VUKOJEVIĆ JOSIP

A. B. KRČELIĆA7

SLAVONSKI BROD

19.08.2007

4 /0

RNER MANFRED

GROBNIK 17

CEROVLJE

28.08.2007

3/3

VIDOVIĆ ZDRAVKO

AUGUSTA ŠENOE 33

PAG

11.09.2007

3/3

BEDEKOVIĆ MIROSLAV

OREŠKOVIĆEVA 21

ZAGREB

29.09.2007

6/6

KOŠIĆ TOMISLAV

DRAVSKA 21

VARAŽDIN


DOGO ARGENTINO
                      

28.08.2007

4/4

ŠMIT JOSIPA

STARI HRAST 45

BESTOVJE

FRANCUSKI BULDOG                                   

05.08.2007

6/2

PRIBANIĆ MIRIAM

RUDINE B.B.

KAŠTEL STARI

02.09.2007

2/3

TARAS DRAŽEN

KOZARČANINA 13

BJELOVAR


GRANIČARSKI KOLI

27.08.2007

2/3

MAREKOVIĆ ALEN

ZELENGAJ 45/I

ZAGREB

05.09.2007

3/4

BEDALOV FRANE

RIBOLA 48

KAŠTEL KAMBELOVAC

10.10.2007

2/4

MALIJA PETAR

JOVAČA  3

VEL. TROJSTVO

 

HAVANEZER   
                                

11.08.2007

2/3

ANDELFINGER ANTUN

ZVONIMIROVA 64

ORAHOVICA

 

HRVATSKI OVČAR                         

20.06.2007

5/3

NEMET IVAN

B. JELAČIĆA 16

SATNICA ĐAKOVAČKA

26.07.2007

6/2

CINDRIĆ MILAN

ZAGREBAČKA 28

LUNJ

29.07.2007

4/1

KNEŽEVIĆ IVAN

B. JELAČIĆA 92

VRPOLJE

04.08.2007

3/4

COLARIĆ IVAN

I. KOZARCA 55

VINKOVCI

17.08.2007

2/2

KLEMEN NIKOLA

TFRTKA 14

ĐAKOVO

02.09.2007

5/0

VRBAN ZVONIMIR

NOVA CESTA 36

ZAGREB

17.10.2007

4/2

KLEMEN NIKOLA

CERTISA 14

ĐAKOVO

 

JORKŠIRSKI TERIJER                                      

13.10.2007

1/1

TKALČIĆ TEREZIJA

TINA UJEVIĆA 20

ZAGREB

 

KAVALIER KING CHARLES ŠPANIJEL       

30.08.2007

2/1

FENNELL ANDREJA

VINOGRADSKA 6

BILJE

03.10.2007

5/3

URŠIĆ IVANKA

PRILESJE 54

ZAGREB

 

KAVKAVSKI OVČAR

05.08.2007

5/4

ĆUŠIĆ ŠAŠA

K. ZVONIMIRA  6

   ĐAKOVO

 

KERRY BLUE TERIJER
                                     

29.06.2006

1/3

BAN ANĐELA

S. RADIĆA 12

SAMOBOR

 

LASA APSO
                                                       

01.09.2007

3/3

RAČIĆ SREBRENKA

TRNSK0 18E

ZAGREB

 

MALTEZER  
                                                      

16.07.2007

1 /3

KRALJ ANDRIJANA

PREKO, OTOK UGLJAN

UGLJAN

14.08.2007

2/3

ŽEROVNIK ARMIN

OTONA ŽUPANČIĆA 6

ZAGREB

16.09.2007

1/0

ŠAVORA HEIDI

PANTOVČAK15

ZAGREB

 

MOPS
                 

22.06.2007

1 /3

PRIBANIĆ MIRIAM

RUDINE B.B.

KAŠTEL STARI

03.10.2007

3/4

URŠIĆ IVANKA

PRILESJE  54

ZAGREB

 

NJEMAČKA DOGA

07.06.2007

5/2

BARTOLIĆ TIHOMIR & MARIJA

ODERIAN 11

KLOŠTAR PODRAVSKI

10.08.2007

2/4

MATASIN IVAN

ČOVICI 67

LIČKO LEŠĆE

15.09.2007

1 /1

ALPEZA ZDRAVKO

BANA E. DEREČINA 15

ĐAKOVO

 

NJEMAČKI BOXER  
                       

05.06.2005

1/0

KOMARAC DOBRILA

M. CELJAKA 83

SISAK

25.06.2007

1/1

ĆADEK DINO

I. PAVLIĆA 11

BIZOVAC

02.07.2007

0/3

DEKANIĆ NENAD & ANA

PURGARIJA 29A, KERESTINEC

SV. NEDJELJA

05.08.2007

1/4

DEKANIĆ NENAD & ANA

PURGARIJA 29A, KERESTINEC

SV. NEDJELJA

23.08.2007

5/2

VINČIĆ ŽELJANA

ŠIMIĆEVA 54

SPLIT

27.08.2007

1/0

BRAJDIĆ SNJEŽANA

SRTUGAJA

KARLOVAC

02.09.2007

3/3

NOVKO IVAN

MAROFSKA 27, KUČAN MAROF

VARAŽDIN

14.09.2007

1/4

KUŠLAN KRISTIJAN

KUKULJEVIĆEVA 6

ZAGREB

13.10.2007

5/0

GLAVNIK BRANKA

GRADIŠĆE 26

VIRJE

16.10.2007

0/2

MILETIĆ DEAN

STRMAC 117

LABIN

01.06.2007

2/3

RAVLIĆ ZLATKO

ČVRSNIČKA 4

OSIJEK

05.07.2007

2/3

ZORIĆ ŽELJKO

GAJEVA 18

ĐAKOVO

17.07.2007

4/1

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

29.07.2007

3/0

TRUŠČEK IVAN

OREHOVEC 1B

OREHOVEC

01.08.2007

3/2

GOMBAĆ DORIJAN

VELI BRGUD 5A

JURDANI

01.08.2007

5/1

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

05.08.2007

4/2

KOVAČIĆ VLADO

ĐURĐEKOVEC, BREG 57

KASINA

08.08.2007

1/0

NOVAK NENAD

HORVATI, SLEMENSKA 121

RAKOV POTOK

15.08.2007

2/0

ŠKARA ZDENKO

GOJKA ŠUŠKA 83

ŠKABRNJA

11.08.2007

4/1

KLIČEK ZDRAVKO

MARKOVIĆEVA 12

KRIŽEVCI

19.08.2007

5/2

ŠUBAT NENAD

PUT BOŽE FELKERA 28

RIJEKA

20.08.2007

2/4

PRIBOCKI DAMIR

PILANSKI PUT 7

PAKRAC

26.08.2007

4/2

DRAGIČEVIĆ JOSIP

ŠKRLJEV0 296

ŠKRLIFVO

25.08.2007

3/1

KLIČEK ZDRAVKO

MARKOVIĆEVA 12

KRIŽEVCI

31.08.2007

2/2

KLUKA BRANKO

I. MEŠTROVIĆA 29

ČAKOVEC

03.09.2007

4/3

POTOČNIK VEKOSLAV

MATICE HRVATSKE 14D

BJELOVAR

01.09.2007

2/3

RIBIČIĆ IVICA

RIBI 8, V. JELSA

KARLOVAC

08.09.2007

5/2

PERICA IVAN

TRAVARSKI ODV. 21

HRVATSKI LESKOVAC

05.09.2007

3/3

MATIĆ ZVONKO

A. STARČEVIĆA 13

VIŠNJEVAC

08.09.2007

1 /1

NOVAK NENAD

HORVATI, SLEMENSKA 121

RAKOV POTOK

08.09.2007

3/3

JOVANOVIĆ DAMIR & DUBRAVKA

NAŠIČKA 14

OSIJEK

07.09.2007

5/0

GOLE GORAN

CESTA 51, MAJUREC

KRIŽEVCI

30.09.2007

2/2

VRBETIĆ SANJA

VUKŠIN SIPAK 22A

KRAŠIĆ

03.11.2007       

1/1

POTOČNIK VEKOSLAV

MATICE HRVATSKE 14D

BJELOVAR

 

NJEMAČKI ŠPIC MALI

04.07.2007

3/1

FILIPAN JOSIP

TOMISLAVGRADSKA 12

SESVETSKI KRALJEVEC

20.07.2007

1/2

FILIPAN JOSIP

TOMISLAVGRADSKA 12

SESVETSKI KRALJEVEC

06.08.2007

1 /1

BARBARIĆ LORENA

VRČEVAN 125

MEDULIN

22.08.2007

2/3

BARBARIĆ LORENA

VRČEVAN 125

MEDULIN

 

NJEMAČKI ŠPIC PATULJASTI

26.06.2007

1 / 1

ŠVAJGHART MAJA

DVORŠČAKOVA 22

VARAŽDIN

30.07.2007

2/0       

ŠVAJGHART MAJA

DVORŠČAKOVA 22

VARAŽDIN

 

PATULJASTI ŠNAUCER

30.07.2007

1/3

PLEŠA DUBRAVKO & MARINA

HRVATSKOG NARODNOG PREPORODA 20

SISAK

31.07.2007

1/4

BRAJŠA - MOSLAVAC SANDRA

KOZJAČKA 1

ZAGREB

29.08.2007

3 / 2

DRAŠKOVIĆ TOMISLAV

IVANA GUNDULIĆA 46

SPLIT

13.10.2007

3 /1

ŽIVALJIĆ ANTONIA&TVRDIĆ SINIŠA

KRALJA ZVONIMIRA 20

SPLIT


PEKINEZER

05.06.2007

2/1

BAŠA ALEKSANDAR

PLOMINSKA 16

RABAC


PUDL MALI
 
 
                                                    

01.06.2007

2/1

KUMIĆ JASMINKA

VARIČAKOVA 6/2

NOVI ZAGREB

02.08.2007

1/2

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

08.08.2007

1/0

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

01.09.2007

2/0

EBERL DRAŽEN & MARIJANA

ULICA LIPA 45

SISAK

11.09.2007

2/2

EBERL DRAŽEN & MARIJANA

ULICA LIPA 45

SISAK


PUDL VELIKI
 
                   

14.06.2007

5/4

KUMIĆ NINA JASMINKA

         V. VARIČAKA 6/II

ZAGREB


ROTVAJLER
                       

27.06.2005

4/4

KOVAČIĆ PETRA

MODRUŠANI BB

ŽMINJ

01.08.2007

5/4

SUČIĆ ZLATKO

LJ. GAJA 23

VINKOVCI

18.08.2007

2/0

SENOLT MIROSLAV

TRG MATE LOVRAKA  8A

VELIKI GRĐEVAC

23.08.2007

1 /3

VARGIĆ DARKO

TRG S. RADIĆA 60

NOVA RAČA

25.08.2007

1 /1

JOVANOVIĆ BLAŽENKA

K. ZVONIMIRA 84

VINKOVCI

09.09.2007

5/4

MODRUŠAN MLADEN&KOVAČIĆ PETRA

MODRUŠANI BB

ŽMINJ

15.09.2007

4/2

MODRUŠAN MLADEN&KOVAČIĆ PETRA

MODRUŠANI BB

ŽMINJ


SILKY TERIJER

 
                  

30.08.2007

3 /1

VAIĆ MILJEN

LIBURNIJSKA 5

RIJEKA

15 09.2007

1 /2

KOSAK KOVAČ BLANKA

 M. TRNINE 24

KRIŽ


SREDNJEAZIJSKI OVČAR

21.08.2007

6/3

ZELENBRZ DAMIR

TRATINSKA 5

STRMEC  SAMOBORSKI


ŠARPLANINAC

 
               

23.06.2007

3/3

ŠIMOTA TOMISLAV

BARUNA TRENKA 141

NOVA GRADIŠKA

16.08.2007

2/2

KOVAČEVIĆ NIKOLINA

PODHUM 320

DRAŽICE

12.11.2007

4/1

KOVAČEVIĆ ZORAN

J. BENDAKA 19

SUHOPOLJE


ŠI - CU

19.08.2007

2/2

MARKOVIĆ MIRELA

SIGET 8

ZAGREB

30.08.2007

1 /1

TILJAK- BONNOT LEONA

SELSKA 18A

ZAGREB

03.09.2007

0/3

MATEJČIĆ JASNA & SMOLIĆ NIKOLA

GJALSKOG 26

ZAGREB

10.09.2007

1 /1

ŠURMANOVIĆ RUŽICA

SUSEDGRADSKI VIDIKOVEC 16

ZAGREB

22.09.2007

4/1

VRBETIĆ SANJA

VUKŠIN ŠIPAK 22A

KRAŠIĆ

08.10.2007

3/1

VRBETIĆ SANJA

VUKŠIN ŠIPAK 22A

KRAŠIĆ


ŠKOTSKI TERIJER

19.04.2007

5/1

VUGREK SANJA

A. STEPINCA 16

VINKOVCI


ŠVICARSKI BIJELI OVČAR

    
                                       

07.08.2007

4/0

STAVLJENIĆ TIHANA

KRALJA ZVONIMIRA 3

KARLOVAC


TORNJAK
                                                          

20.07.2007

5 /3

KASELJ IVICA

F. RAČKOG 182

ĐAKOVO

10.08.2007

5 /1

VUČIĆ BOŠKO

CETINSKA 2

SOLIN

15.08.2007

9 /0

FRENK- ADŽIĆ SIMON

P. ZRINSKOG  FRANKOPANA  12

KRAPINA

04.09.2007

4/2

ŠIBENIK VLADIMIR

LIPOV PESAK 13

ZVEČAJ

08.09.2007

6/4

VUČAK ANTON

VRATNIČKA 1

ČEPIN

16.09.2007

4/1

DIMITRIJEVIĆ SREĆKO

MLADINA 8

PUŠĆANSKA DUBRAVA

TOY PUDLA                                                         

03.08.2007

1/2

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

10.08.2007

2/0

KUKIĆ SREĆKO, ANA&MILIĆ MARIO

DRENČEC, ŠUMSKA 10

SESVETSKI KRALJEVEC

23.08.2007

1 /0

PLENKOVIĆ JAGODA

TOLSTOJEVA 31

SPLIT

08.09.2007

1 /3

TAHIJA BRKOPAC TATJANA

V. NAZORA 14

KARLOVAC


ZAPADNOŠKOTSKI BIJELI OVČAR


17.05.2007

3/3

DEBARTOLI IVANKA

KOSOVAC 89

GORNJI BOGIĆEVCI

15.07.2007

1 /2

JOVANOVIĆ DAMIR & DUBRAVKA

NAŠIČKA 14

OSIJEK

25.07.2007

4/2

JOVANOVIĆ DAMIR & DUBRAVKA

NAŠIČKA 14

OSIJEK

20.08.2007

1 /I

JOVANOVIĆ DAMIR & DUBRAVKA

NAŠIČKA 14

OSIJEK

26.08.2007

1 /3

TENŽERA MARIO

MARINA DRŽIĆA 69

NUŠTAR

01.09.2007

0/2

BLAĆE RENATA

NINIĆ IVE IVASA 3

ŠIBENIK

13.09.2007

2/2

GRLIĆ RADMAN JELENA

ŠLJIVIK 3

ZAGREB

14.09.2007

2 /2

ROLLINGER DIANA

SVETI DUH 60

ZAGREB

12.09.2007

4/1

ROLLINGER DIANA

SVETI DUH 60

ZAGREB

22.09.2007

3/2

VUKOJA BRANKO

NIKOLE TORDINCA 47

VINKOVCI

05.10.2007

3/1

FOTAK MARTINA& MILIVOJ

IVANA MAŽURANIĆA 66

VARAŽDIN

06.10.2007

3 12

BAN ANĐELA

S. RADIĆA 12

SAMOBOR

14.10.2007

3/1

BULAT MLADEN

HEBRANGOVA 18B

KARLOVAC

Katalog uzgajivačnica

katalog-uzgajivacnicaDa bi upisali uzgajivačnicu u katalog jedini uvjet je da morate biti registrirani. Registracija je besplatna.
Ovdje možete upisati uzgajivačnicu sa svim podacima i slikama.

Oglasnik

ikona-za-oglasnikNudimo Vam uslugu besplatnog upisa u oglasnik uz obaveznu registraciju koja je besplatna.
OVDJE možete upisati oglas za prodaju, potražnju, poklanjanje psa ili usluga vezanih za pse te opreme za pse.

Get Adobe Flash player

Riječ stručnjaka

ikona-za-rjec-strucnjakaStručnjaci iz svih dijelova kinologije pišu o njezi pasa, o bolestima, o odgoju pasa, o handlanju ...
OVDJE možete pročitati navedene tekstove.

VauVau ekipa

ikona-za-vauvau-ekipuVauVau ekipa je aplikacija slična Facebooku. Možete objavljivati slike, video i dr.
Jedini uvjet je da morate biti registrirani a registracija je besplatna. OVDJE možete vidjeti kako to izgleda.

Mini Reklame - Uzgajivači