Prijavljena legla HKS-u

Prijavljena legla HKS-u od 12.08. - 10.10.


Prijavljena legla HKS-u od 12.08. - 10.10. 

Prvi stupac označava datum oštenjenja legla, drugi stupac x/x označava broj muških/ženskih štenaca,
a u trećem, četvrtom i petom ime i adresa uzgajača.

ALPSKI BRAK JAZAVČAR 

 
11.02.2007. 4/2 CUMBAREVIĆ IVICA KOZICE 29 SLATINA
04.03.2007. 4/3 KANjKA JOSIP A. M. RELJKOVIĆA 65 GRUBIŠNO POLJE
14.05.2007. 1/1 MALIŠ DAVID & DAMIR M. GUPCA 2 KRAPINA
21.05.20O7. 1/2 BANKOVIĆ VELJKO BANKOVIĆI 44 VODNJAN, SAVIČENTA
19.05.2007. 0/4 RAUCH CLAUDIO NOBILOVA 56 PULA
19.05.2007. 3/4 MARKANJEVIĆ DALIBOR KNEZA TRPIMIRA 3 GRAČAC
25.05.2007. 2/1 BLAŽ ŽELJKO BANSKA SELNICA 5 SKAKAVAC
28.05.2007. 0/2 KOZLOVIĆ JOSIP SETU5 57 SISAK
27.05.2007. 4/2 CVITIĆ ĐURO DONJE NOVO SELO - RELJKOVIĆEVA 138 NIJEMCI
25.05.2007. 4/3 JOSIPOVIĆ ANKICA DOLJANCI 1 VELIKA
28.05.J007. 8/4 JURČIĆ TOMISLAV NOVOSLIJA 69 DONJE PAZARIŠTE
05.06.2007. 3/1 KUHADA DARKO BRESTAČA 35 NOVSKA
01.06.2007. 4/1 PETREKOVIĆ MARINKO S. KATALENA 113 ĐURĐEVAC
05.06.2007. 4/2 PETREKOVIĆ IGOR S. KATALENA 113 ĐURĐEVAC
10.06.2007. 1/3 MARETIĆ MARIO **mt DONJA KUPČINA 343 PISAROVINA
10.06.2007. 2/3 MATANČEVIČ DARKO B JELAČIĆA 41 CERIĆ
09.06.2007. 1/2 MITROVIĆ ŽELJKO

KOMLJENOVIĆ MARKO

S. RADIĆA 71 DERVIŠAČA
12.06.2007. 3/3  
GORNJA KOVAČICA 51A
VELIKI GRĐEVAC
13.05.2007. 2/1 BENKE PERICA M. MARULIĆA 34 OSTROŠINCI
18.06.2007. 1/6 POŽEGA BRUNO B|ANlZOV 19 OMIŠAL|
15.06.2007. S/0 BERMARIJA IVAN REČICA 93 REČICA
15.06.2007. 5/1 SOKAČ MILJENKO HIŽANOVEC 11 KALNIK
20.06.2007. 1/1 TUSIĆ MARJJAN MAJA 11 GLINA
19.06.2007. 2/2 ŠTEFANAC JURICA BELAJ 28

KANIŠKA IVA 110

DUGA RESA
20.06.2007. 410 ROGULJA JOSIP  
KANIŠKAIVA
20.06.2007. 3/3 MAŽURAN IVAN FURJANIČKA 15C ZAGREB
20.06.2007. 2/4 GREGUREC MIJO MATE LOVRAKA 10 POPOVAČA
20.06.2007. 4/3 KLASIĆ VLADO CERJE JESEJANSKO 49 G. JESENJE
20.06.2007. 1/6 BOGUT NIKOLA DONJE TABORIŠTE156 SLUNJ
24.06.2007. 3/3 ĆOSIĆ ZVONKO SELNA 103 GARČIN
27.06.2007. 4/2 SARIĆ SILVIO B. JELAČIĆA 42 VRBANJA
25.06.2007. 4/1 BERMARIJA IVAN REČICA 93 REČICA
25.06.2007. $ AVEDIĆ IVICA HRVATSKOG SOKOLA 17 GLINA
24.06.2007.  
KRUNIĆ IVAN
VJEKOSLAVA KARASA 3 SLUNJ
24.06.2007. 2/4 ŠANTEK JOSIP V. KOMOR 2 MAČE
28.06.2007. 2/1 SPLIĐIĆ DAVOR ZADOBARJE 43G KARLOVAC
26.06.2007. -5M ČEPIĆ MLADEN KALI 45, MEDVEJA LOVRAN
01.07.2007. 5/1 MARČEVIĆ MILAN VL. NAZORA 140 A RESETARI
06.07.2007. ili SARIĆ SILVIO B.J ELAĆICA 42 VRBANJA
06.07.2007. 2/1 MAJANOVIĆ JOSIP

JAKŠIĆ DALIBOR

BRAĆE RADIĆA 62 RESETARI
O6.07.2O07. 3/3  
NIKŠIĆ 6
MORAVICE
09.07 2007. 0/3 FERENČIĆ IVAN K. ZVONIMIRA 4 ĐURĐEVAC
03.07.2007. 5/4 BABAC ROLANDO MARTINOVO SELO 36 DRAŽICE
13.07. 2007. 4/2 JURČIĆ ĐURO


ŽALAC IVAN

VINOGRADSKA 8 BRODSKI STUPNIK
16.07.2007. 2/1  
HRASTEINICA 88
SISAK
15.07.2007. 3/3 MATAS MIJO D. KUPČINA 272 PISAROVINA
15.07.2007. 2/5 KRUNIĆ IVAN VJEKOSLAVA KARASA 3 SLUNJ
15.07.2007. 4/5 PINOTIĆ MARIJAN KATARINE ZRINSKE 14 PETRINJA
24.07.2007. 2/2 HOVANJEC ĐURO S. RADIĆA 17 RAJEVO SELO
28.07.2007. I/3 TUSIĆ MARIJAN MAJA 11 GLINA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
   
 
BIGL

29.05.2007. 1/3
MUHAR JOSO

KARINOVAČA 93, D. PAZARIŠTE

04.07.2007. 7/2 KANJKA JOSIP A. M. RELJKOVIĆA 65 GRUBIŠNO POLJE

 

BOSANSKI OŠTRODLAKI GONIČ-BARAK

02.02.2007. 2/0 MARINKOVIć IVANA JURIŠIĆEVA 3, RUGVICA DUGO SELO
10.05.2007. 3/1 DERKAČ MATO SIBINJSKIH ŽRTAVA 133 SIBINJ
01.06.2007. 4/2 MILETIĆ MARIJAN KNEZA BRANIMIRA 14 GRAČAC

 

 CRNOGORSKI PLANINSKI GONIČ

30.06. 2007. 3/0 DERKAČ MATO SIBINJSKIH ŽRTAVA 133 SIBINJ

 

 ENGLESKI SETER

29.04.2007. 2/3 MIHALIĆ DEJAN PODVRH 1/41 OGULIN
01.05.2007. 3/3 PASTORČIĆ LIVIO ANTONCI 7 NOVA VAS
11.05.2007. 3/0 PERKOVIĆ IVICA O. T. BERDODVJA 17 SISAK
20.05.2007. 1/1 DUJMOVIĆ NIKOLA KOVAČNICA 27 OMIŠALJ
2O.05.2OO7. 4/4 STULIĆ IVICA PUT GRGURA NINSKOG 46 NIN
01.06.2007. 2/3 BAČURIN NENAD STEPANSKA 3 DONJA LOMNICA
04.06.2007. 4/4 ČAVČIĆ DALIBOR I. L. RIBARA 13 LADIMIREVCI
10.06.2007. 5/3 RADOLA ALEN LOBORIKA 104 A MARČANA
09.06.2007. 1/1 LJUDOVIČIĆ ANTE KLOVIĆEVA T3 SPLIT
15.06.2007. 2/3 LICUL BORIS BRGUD 36 TRGET
17.06.2007. 7/1 KNEŽEVIĆ ZORAN SLIVNICA DONJA VINJERAC
19.06.2007. 2/3 KELAVA JANKO J. GUMNO 3 SINJ
21.06.2007. 1/6 CATELA LINO DOLINSKA 26 PULA
19.08.2007. 2/2 JURKOVIĆ ILIJA SREBRENO A 10 MLINI
24.06.2007. 2/1 MARAS ŽELJKO

SAMARDŽIC JAKOV

DALMATINSKA 37 VRSAR
24.06.2007. 4/3  
OTOK DALMATINSKI
SINJ
27.06.2007. 3/3 MILOVAN JOVAN KAMNIK, RBANJOLE PULA
01.07.2007. 2/4 IHJCAR BERISLAV CRNO 161 ZADAR
05.07.2007. S/3 PASTORČIĆ LIVIO ANTONCI 7 NOVA VAS
11.07.2007. 3/5 SARIĆ EDI ŠKATARI, VIDELANKA 7 PULA
17.07.2007. 2/4 BORINA EDI RADEKI POLJE 81, LOBORIKA MARČANA
20.07.2007. 4/4 MARAS ZELJKO DALMATINSKA 37 VRSAR
22.07.2007. 3/1 BORINA EDI RADEKI POLJE 81, LOBORIKA MARČANA

 

ENGLESKI ŠPRINGER ŠPANIJEL 

08.07.2007. 4/4 TREMSKI MARINA PILJENICE 98A LIPOVLJANI

 

 EPANJEL BRETON

23.01.2007. 0/2 COLČIĆ VLADO KUBERTONI BB UMAG
01.06.2007. 2/1 PALAVRA FABO J. E. TOMIĆA 4 VELIKA
14.06.2007. 2/2 ZUGAN BRUNO JURIČANI 1A UMAG
13.06.2007. 3/3 POMPER MIRKO A. MIHANOVIĆA 14 KRIŽEVCI
26.06.2007. 1/3 GOLUBIĆ MARIJAN LEMET 18 RAVEN
26.06.2007. 0/3 KOROV HRVOJE SV. JOSIPA 61 POŽEGA
29.06.2007. 3/3 PAVIČIĆ HRVOJE NOVA DRENČINA 10 PETRINJA
01.07.2007. 5/1 KOS JURAJ TRATINSKA 22 LUKAVEC
03.07.2007. 4/4 VEDRIĆ MILE LOVINAC 54 POLIČNIK
05.07.2007. 3/2 KORPAR IVAN BILJEVEC 32 MARUŠEVEC
07.07.2007. 2/3 SNAUBERT NIKOLA V. NAZORA 4 REŠETARI
09.07.2007. 2/5 CVITANOVIĆ ANTE PROLOŽAC DONJI PROLOŽAC DONJI
10.07.2007. 1/5 KOŠUTIĆ STJEPAN ŠEMNICA GORNJA 148 RADOBOJ
16.07.2007. 3/3 LAZIĆ SANJA K. TOMISLAVA 17 SLATINA
22.07.2007. 3/1 NEMET IVAN B. JELAČIĆA 16

CRNO 19

SATNICA ĐAKOVAČKA
01.07.2007. 4/2 KLJAJIĆ PREDRAG  
ZADAR
04.07.2007. 1/3 MARTIĆ PREDRAG STUPNIČKI KUTI 5
BEBRINA

 

GORDON SETER 

03.07.2007 4/2 A6RAMOVIĆĐURO MIJE BILJANA 40 PETRINJA

 


HANOVERSKI KRVOSLjEDNIK

29.06.2007 4/1 DIJANEK'MIŠO ZRINSKI TOPOLOVAC179 ZRINSKI TOPOLOVAC
05.07.2007 1/2 LESKO MARIO FRANKOPANSKA12

MARINKOVIĆEVA 47, LOZAN

HUSAIN
12.07.2007 5/4 KOVAČ ŽELJKO  
ŠP.BUKOVICA

 

ISTARSKi KRATKODLAKI GONIČ
 

02.05.2007 2/5 MATIĆ DORIJAN ŠTIPANA KONZULA ISTRIjANA 5 PAZIN
10.05.2007 4/0 STULIĆ IVICA PUT GRGURA NINSKOG 46

PUT HRVATSKE GARDE 9

NIN
26.05.2007 1/4 BUBAŠ NIKOLA

IVANIŠEVIĆ FRANE

 
GOSPIĆ
25.05.2007 3/4  
PODSELJE

III ODVOJAK M. DRŽIĆA1

VIS
01.06.2007 1/3 ■RAKARIĆ IVAN  
PETRINJA
02.06.2007 3/4 BANKO DARiO GLJUŠČICI 194

LGVEŽICA29

BRGOD 58A

SVETI PETAR U ŠUMI
06.06.2007 4/2 DONADA RATKO  
PULA
13.06.2007 7/1 VLAČIĆ IGOR  
TRGET
15.06.2007 4/3 TOMIĆNENAD ŠUŠNJEVICA 22 ŠUŠNJEVICA
17.06.2007 3/2 TOMASOVIĆ FILIP ČETVRT Ž.DRAŽOJEVIĆA 7 OMIŠ
24.06.2007 5/1 BRGODAC SILVIO SV.IVAN 5/2 BUZET
24.06.2007 4/2 MEDIĆJURE ZRINSKO FRANKOPANSKA 51 DONJA BRELA
24.06.2007 2/5

3/2

PODRUG ANTE P1RAMATOVCI 123A SKRADIN
26.06.2007  
MATIĆ DORIJAN
ŠTIPANA KONZULA ISTRIJANA 5 PAZIN
25.06.2007 1/6 FILIPOV1ĆCRČIĆ STJEPAN S.CUNJAČE7 SINJ
28.06.2007 5/2 TROPČIĆ MARKO GORNJE STATIVE 70 KARLOVAC
30.06.2007 1/3 M'ATIKA GORAN PAZINSKA CESTA BB ŽMINJ
05.07.2007 0/2 BUR51Ć DUŠAN ČABRUNIĆI 1

MURVICA59

VODNJAN
05.07.2007 1/5 AVIAN! VLADO  
POLIČNIK
07.07.2007 4/6 VUČEMILO IVICA LUČANE BB SIM:
11.07.2007 1/1 MOMIĆ LIVIO STRANICI 3 NOVA VAS
09.07.2007 3/2 ŠUŠNJARA IVAN BRNAZE BB

NEDEŠČINA 119

SINJ
13.07.2007 0/1 ĆERNjUL RENCO  
NEDEŠČINA
11 07.2007 2/2 BUVA IVO NOVO NASELJE 14, BILICE ŠIBENIK
20.07.2007 2/4 VUKUŠIĆ LUKA GORNJA KLADA 73 STARIGRAD
21.07.2007 2/0 RAMADŽAJOŠKO IVANA MEŠTROVIĆA48 ŠIBENIK
25.07.2007 2/4 BUDIĆ IVAN IKETA SVIBIĆ. ARŽANO
02.07.2007 5/2 UDILJAK STJEPAN STIPKO STUDENCI STUDENCI

 

 ISTARSKI OŠTRODLAKI GONIČ

2005.2007 4/4 MIHAUĆ DEJAN PODVRH 1/41 OGULIN
26.05.2007 4/6 STARČEVIĆ ANTE VELIKI ŽITNIK8 GOSPIĆ
01.06.2007 2/5 MODRUSAN EMIL KAŠĆERGA29 PAZIN
03.06.2007 1/3 RUDAN EMIL RUDANI l/A ŽMINJ
22.06.2007 2/4 RAKARIĆ IVAN II! ODVOJAK M. DRŽIĆA 1 PETRINJA
24.06.2007 3/1 MIŠKULIN DANI

PEjKOVlCjOŠKO

VOZILIĆI 37

■ ŠESTANOVAC 121

PLOMIN
03.07.2007 6/2  
 
ŠESTANOVAC
04.07.2007 2/0 MIŠKULIN DANI VOZILIĆI 37 PLOMIN
05.07 2007 5/3 DRAGIČEVIĆŽELJKO TRG POBJEDE 26/111 SL.BROD
07.07.2007 4/2 ČUL1NOVIĆ MILAN FRANE BARBALIĆA 4 PULA
19.07.2007 4/4 BOŠKOVIĆ IVICA A. G. MATOŠA 5. ANTUNOVAC
27.07.2007 3/3 MILEČKI ZDRAVKO BURIĆ! 37, MOLVICE SAMOBOR

ŠIBENIK

27.07.2007 1/7 BUVA IVO NOVO NASELJE 14, BILICE
 
05.08.2007 2/4
MLAĐENOVIĆ IVICA GOLUBOVAC DIVUSKI 8 DIVUŠA



  JAZAVČAR KRATKODLAKI

16.06.2007 0/1      KALEČAK NATALIJA&BAJRAKTAREVIC GORDAN,VARAŽDINSKA 52, POPOVEC    SESVETE


JAZAVČAR KUNIĆAR OŠTRODLAKI

 
23.04.2007 0/1 VUKUSIC DUNJA F.BELULOVIĆA S RIJEKA
 



JAZAVČAR OŠTRODLAKI  

 
10.06.2007 4/2 MILOŠ ZLATKO BGDEGRAj 55 OKUČANI
25.06.2007 4/2 MAUHAR MLADEN SEDALCI 14A KUŽELJ
01.07.2007 4/4 ORTOVIĆ MILAN TEMOVEC 24 SVETI KRIŽ ZAČRETJE
06.07.2007 3/3 BUGARIN MILIVOj BREŠKA ZELINA 4 A IVANIĆ GRAD
18.07.2007 2/4 BUGARIN MILIVOj BREŠKAZEUNA4A IVANIĆ GRAD
20.07.2007 3/3 MIHALDINEC KREŠO B.J.JFLAČIĆA78A ĐURĐEVAC
19.07.2007 7/1 HRUŠ MARIJAN GAJEVA 7 KRAPINSKE TOPLICE
 

 

 

 

 

 

 

LABRADOR RETRIVER

 
20.04.2007 8/3 FIČKO MLADEN TOMEČIKOVIĆA2 KOPRIVNICA
25.06.2007 3/4 FILIĆ MARIO B.j.JELAČIĆA 17 ĐAKOVAČKI SELCI
25.06.2007 1/3 MARETlC DEČINA LJILJANA KUPINEC11S ZDENČINA
-28.06.2007 4/4 HABUZIN ALAN BRANIMIROVA 11 DUBRAVA-VRBOVEC
28.06.2007 6/0 BOGDAN DRAŽEN SREDNJI DUBOVEC 40 KRIŽEVCI
28.06.2007 2/2 VUKUŠIĆ JELENA ILOČKA 18 SPLIT
01.07.2007 1/7 PERKO ŽELJKO ČREČAN 33, SV.IVAN ZELINA
05.07.2007 4/2 JAKČIN SANJA j.ŽERJAVIĆA 9 ZAGREB
15.07.2007 5/2 VUKSANOVIĆ1VAN A.STARČEVIĆA 5 ST.MIKANOVCI
23.07.2007 4/2

 

LALIĆ IVAN BARTOLOVCl 41

 

SIBINj
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

LAGOTTO ROMAGNOLO  

 
09.07.2007 2/4 KALEČAK NATALIJA&BAJRAKTAREVIC GORDAN,VARAŽDINSKA 52, POPOVEC  SE5VETE
 

 

 

MAĐARSKA VIŽLA - KRATKODLAKA  

 
03.06.2007 5/2 MITAK KRISTINA TRG KRALJA TOMISLAVA 9 SESVETSKI KRALJEVAC
10.06.2007 3/2 BERTELOVIĆ M1RO VINOGRADSKA 2 POŽEGA, DERVISAGA
14,06.2007 2/4 CAROVIĆ JOSIP TOTOVEC V. RAKARIĆA15 ČAKOVEC
21.06.2007 5/2

 

PODRAVECSINIŠA

 

A.ŠENOE 12

 

DONJI VIDOVEC
 

 

 

 

 

MALI MINSTERLANDER  

 
28.06.2007 1/3   KOS IVAN   VELIKOGORIČKA 85  NOVO ČlĆE
 


NJEMAČKI LOVNI TERIJER
 

    
22.04.2007 5/3 VIDA JOSIP MEĐIMURSKA 31, KOZARAC ČEMINAC
22.05.2007 4/3

3/2

ČOIĆ DAMIR KOLODVORSKA 100, PAVLOVAC GRUBIŠNO POLJE
03.06,2007  
PlEŠA TOMICA
MALI RASTOVAC10 CRNAC
03.06.2007 3/5 ČOIĆ DAMIR KOLODVORSKA 100, PAVLOVAC GRUBIŠNO POLJE
05.06.2007 3/2 DOMITROVIĆ DEJAN BANA JELAČIĆA5 PRIVLAKA
10.06.2007 4/4 ČOIĆ DAMIR KOLODVORSKA 100, PAVLOVAC GRUBIŠNO POLJE
18.06.2007 2/3 KOLIĆ MARIO ZAGREBAČKA 110 LEKENIK
14,06.2007 2/4 VIDAK MIROSLAV GREDA 271

B.RADIĆA 31

SELNO
18.06.2007 3/4 BAĐEKTIHOMIR  
S.JANKOVCI
20.06.2007 2/3 BANKOVIĆ VELJKO BANKOVIĆI 44 VODNJAN, SAVIČENTA
28.06.2007 2/4 DIJAKOVIĆ IVAN VL.NAZORA 122,ILOVA B.JARUGA
01.07.2007 3/2 BOJANIĆ GORAN ZLATNI PRAG 45 BIJELO BRDO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
10.05.2007 3/3 BERCER ZVONKO TREGLAVA2 3

 
LJ.CAjA 34

GRUBIŠNO POLJE
06.08.2007 3/1

 

VLAšIC MARIJAN PODRAVSKE SESVETE
 

 

 

 

NJEMAČKI PREPELIČAR

 
27,06.2007 3/5 CESTARIĆ !VAN HADER 35 GLINA
01.08.2007 1/1 RUDIĆ RADOSLAV DORE PEJAČtViĆ 16 DARUVAR
 

 

 

NJEMAČKI PTIČAR KRATKE DLAKE

 
18.04.2007 2/5 KOVCALIJA ANTONIO HRVATSKE REPUBLIKE 78 DALJ
20.05.2007 2/4 TUŠEK MARIJAN ŠVALJKOVEC 56 SV. KRIŽ ZAČRETJE
26.04.2007 4/3 KOSOVEC DRAGO GRADEC 133 GRADEC
15.05.2007 3/4 RUSAN DRAŽEN SREDNJI DUBOVEC 17 V.RAVEN
24.05.2007

3005,2007

3/5

5/4

MARKOViĆ BRUNO

BARIČEVIĆ VLADIMIR

ČITLUK 102

BRODSKI VAROŠ, ZAGREBAČKA 302

SINJ

SLAVONSKI BROD

29.05.2007 3/1 KOS IVAN & ELSA I.ANDRIĆA70 POREČ
05.06.2007 2/3 TOMASJERKO MIKLINOVEC24 KOPRIVNICA
05.06.2007 3/3 HERAK HARI B.VALENTI 2 POREČ
05.06.2007 5/1 RAKITIĆ IVICA A.STEPINCA 54 S1KIREVCI
0806.2007 4/4 UPOTICAZDRAVKO NIN NIN
11.06.2007 2/1 HRELJA IVICA HRELJINI 41 ŽMINJ
10.06.2007 1/1 PALĆOK IVAN I.J.ŠTROSMAJERA 19 MARIJANCI
10.06.2007 2/6 SESARTIĆ MARiNKO SESARTIĆ! 2 SOLIN
15.06.2007 3/5 TUSIĆ MARIJAN MAJA 11

BRNAZE

GLINA
17.06.2007 6/5 RANČIĆ DRAŽEN  
SINJ
20.06.2007 4/6 DOBRIĆ VLADIMIR CAJČANSKA 45 TRPINjA
23.06.2007 4/0 BAČURIN NENAD STEPANSKA 3 DONJA LOMNICA
26.06.2007 3/3 BURETIĆ KARLO ZAGREBAČKA 117 DUGO SELO
25.06.2007 4/5 BERNOBIĆDENIS DVORI 4 KAŠTELIR
30.06.2007 3/4 ŠIBER DAMIR V.NAZORA 88 CUNJA
01.07.2007 2/4 PERDiĆ ŽELJKO KNEZA DOMAGOJA 31 SOLIN
04.07.2007 2/2 SUKIĆ IVAN SV. 1. KRSTITELJA 33 DARDA
01.07.2007 3/5 SHINABI KAMEL ZAGREBAČKA 18 DRNIŠ
03.07.2007 3/2

2/2

BARULEK AUGUST SEKETIN, V. SOKOLA 10 TURČIN
09.07.2007  
RADAN ZDENKO
HRVAČE BB SINJ
10.07.2007 3/2 KAMENEČKl TOMISLAV BEZDANSKA 15 ZAGREB
14.07.2007 3/1 ČOVO ST1PE KARAKAŠICA BB SINJ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NJEMAČKI PTIČAR OŠTRE DLAKE

10.03.2007 3/3

1/0

PAVLOVIC DUŠAN KOSTE CAJIĆA43 TRPINJA
29.04.2007  
FLECAR STANKO
DRAVSKA 47 SRAČINEC
10.05.2007 3/1 KEROVEC JOSIP K.BRANIMIRA 17 BILJE
09.05.2007 5/1 TOMAŠEK STJEPAN F.ANDRAŠECA 109 DEKANOVEC
21.05.2007 2/2

5/3

COLARIĆ MARIO I.KOZARCA 55 VINKOVCI
22.05.2007  
ŠKREB IVAN
DONJA BATINA 33 ZLATAR
24.05.2007 6/0 SLONJA BRANKO J.J.ŠTROSMAJERA5 BELI MANASTIR
23.05.2007 1/5 ROŽMAN MARIJO SREDNJA VELIKA 27 VRBOVEC
11.06.2007 3/5 ŠKRNjUG BRANKO LIPOVNIK 28 KLENOVNIK
10.06.2007 1/2 ROŽANKOVIĆ VLADO 6.KOLOVOZA1995. 37 GLINA
15.06.2007 4/2 IŠTVANIĆ VINKO KRIŽEVAČKILEMEŠ38A KRIŽEVCI
16.06.2007 1/2 PLESA TOMICA MALI RASTOVAC 10 CRNAC
28.06.2007 2/0 BAČURIN NENAD STEPANSKA 3 DONJA LOMNICA
01.07.2007 0/7 TERZIĆ MARKO SVILA I 14 PRNJAVOR
03.07.2007 6/1 TOMAŠEK STJEPAN F.ANDRAŠECA 109 DEKANOVEC
03.07,2007 1/3 PALANCETIĆ SAVO DR.FRANJE RAČKOC 91 ŽUPANJA
04.07.2007 1/0 ZRNCDURO GREDA 43 SELA
07,07.2007 4/2 BAČURIN NENAD STEPANSKA 3 DONJA LOMNICA
08,07.2007 3/1 GRGIČ VLADIMIR JAGODNJAK 110 POŽEGA
14.07.2007 3/2 BLAŽEVIĆ MATO NOVI GRAD 42 PRNJAVOR
27.07.2007 3/1 SENjAN NENAD G. PLAVNICE 150 BJELOVAR



 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POINTER

25.04.2007 3/2 KOKOT IVO GORUČICA 52 SINJ
26.05.2007 173 JURKOVIĆ ILIJA SREBRENO A 10 MLINI
06.06.2007 4/2 CAKTAS IVAN STEPINČEVA2 DUGOPOLJE
06.06.2007 4/2 DAMjANOVIČ SLAVKO MUSALEŽ 92 POREČ
10.06.2007 4/4 JURKOVIĆ ILIJA SREBRENO A 10 MLINI
17.06.2007 4/2 AIDUKOVIĆ IVO TINA UJEV1ĆA 5 VRGORAC
25.06.2007 5/4 ROCOŠIĆ ANTE DONŠ. KARAMANA23 DUGOPOLJE
01.07.2007 3/5 VENTRIĆ UROŠ DINARSKA CESTA 14, TOPOLJE KNIN
26.07.2007 3/6 ČIPČiĆ IVICA KRUŽIĆEVA 10 DUGOPOLJE

 

 

 

 

 

 

 

POSAVSKI GONIČ
 

28.05.2007 5/1 KULUŠIĆ JOŠfCO KOD ŠKOLE 21, KAOČ1NE DRINOVCI
28.05.2007 3/1 BANKOVIĆ VELJKO BANKOVIĆI 44 VODNJAN, SAVIČENTA
07.06.2007 6/2

6/1

MILETIĆ MARIJAN

ODOBAŠIĆ STJEPAN

KNEZA BRANIMIRA 14 GRAČAC
10.06.2007  
 
DONJA VRBA 122
GORNJA VRBA
15.06.2007 4/1 MATEKOVIĆ IVAN SV.MIHOVILA 8 KOSTAJNIČKI MAJUR
16.06.2007 5/3

4/4

ZAGOREC STJEPAN OKUJE 41 VELIKA GORICA
21.06.2007  
ŠIMIĆ NIKŠA
KREŠIMIROVA15 KNIN
20.06.2007 3/3 OTOVČEVIĆĐURO SAPCI GRČIN
22.06,2007 4/5 MEJAŠK! ŽELJKO GONJE STATIVE 32A KARLOVAC
23.06.2007 3/0 JOVIĆ ŽIVKO MIRKA GRABERA 2 VELIKA GORICA
27.06.2007 4/4 KOZLINA VINKO ZAGREBAČKA 2, CALGOVO SVETI MARTIN P.O.
27.06.2007 5/5 PEJKOVIĆJOŠKO ŠESTANOVAC 121 ŠESTANOVAC

DRNIŠ

27.06,2007 4/4 BRAKUS SiME K.ZVONIMIRA 30
 
30.06.2007
6/3 BILANDŽIČ MARKO KRUŠVAR BB KRUŠVAR
30.06.2007 3/4 KULUŠIC JOŠKO KOD ŠKOLE 21, KAOČINE DRINOVCI
04.07.2007 2/2 LONČARIĆ ANĐELKO MATEŠE KUHAČEVIĆA 21 SENJ
07.07.2007 3/5 TULIČIĆ DRAŽEN ZAGREBAČKA 17 SLAVONSKI BROD
12.07.2007 4/3 BAŠIĆ KRUNOSLAV KORDUŠEVCI 15 TRNJANI
10.07.2007 4/3 BENEŠŠiMO SLAVONIJA II/3-V SLAVONSKI BROD
13.07.2007 4/4 RUDIĆ RADOSLAV DORE PEJAČEVIĆ 16

DON P, CARA 92

DARUVAR
23.07.2007 4/1 DELiĆ ŽELJKO  
PODSTRANA
21.07.2007 5/3 SLADOjA SINIŠA RADIVOJE LUČANE BB SINJ
21.07.2007 2/3 TONČINIĆ DENIS FRLAN1ĆI 63 BOLJUN
02.08.2007. 0/2 RAKARIĆ IVAN III ODVOJAK M. DRŽIĆA 1 PETRINJA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SLOVAČKI KOPOV 

19.05.2007 2/5 NOVAK MIROSLAV T.8REZOVAČKOC 6 KRAPINA
01.06.2007 2/3 LIVAKOVIĆ STJEPAN KADANOVCi 50 PLETERNICA
10.06.2007 3/2 TONKOVIĆMILAN BRINjSKA 6/2 KORENICA
17.06.2007  3/1 ČOČIĆ MATO PL. MIHALJEVCI 1 PLETERNICA

 

 

 

 

SRPSKI GONIČ 

14.06.2007 4/2 OSTOVIĆ MIJO ČUVARNA 52, ŽELJEZNIČKA STANICA LIČKO LEŠĆE
16.07.2007 2/4 KUZMIĆ IVICA STJEPANA 1LIJAŠEVIĆA 8 ORIOVAC

 

 

SRPSKI TROBOJNI GONIČ  

17.05.2007 4/3 VUJANOVIĆ MILAN ZAGREBAČKA 1

KNEZA BRANIMIRA BB

KORENICA 

20.06.2007 3/5

PRPIĆ NIKOLA 

 
GRAČAC

 




VAJMARANSKI PTIČAR

19.06.2007 3/7 KRPANIĆTIHOMIR SV. MARTIN 33 KRIŽEVCI

 

 

 ZLATNI RETRIVER 

03.06.2007 4/7 KOPITOVIĆ BRANIMIR RAĆKOG 4 SPLIT
14.06.2007 1/3 VUČIĆ DANIJELA & DAMIR MEDVEŠČINA 29/1 ZAGREB
07.07.2007 3/5 JAKŠIĆ ADRiJANA KUMIGĆEVA38 RIJEKA
12.07.2007 2/5 POTISK ROBERT & SUZANA J.DRAŠKOVIĆA68 ZAPREŠIĆ
10.08.2007 8/3 KUFNER ANTON IO SV.KRIŽ 98. MILANOVAC VIROVITICA

 

 

 

 

 

AFGANISTANSKI HRT

05.02,2007 1/6

PETRESKI DARKO LUČELNICA 58L PISAROVINA

 

 

AKITA
 

29.07.2007 4/3

TRATNIK REBEKA HAUĆ 191 TURČIN

 

 

AMERIČKI STAFORDSKI TERIJER 

12.05.2007 4/4              VASILJEVIĆ ŽELJKO

30.05.2007 3/3  KALECAK NATALIJA&BAJRAKTAREVIĆ GORDAN

09.06.2007 3/2           SOLOMUN DRAŽEN

09.06.2007 2/4           FUKAREK PAVLE

26.06.2007 3/3           JURKIĆ MIRO

06.07.2007 4/3          KRAjAČiĆ FILIP

15.07,2007 1/6          KOZINA VIKTORIJA

22.07.2007 8/2          ERCEGOVIĆ MLADEN

BOŽE MILANOVIĆA35

VARAŽDINSKA 52, POPOVEC

STRMECBUKEVSKI 19

SENJSKA 8

ZDENČAC49

LJUDEVITA GAJA 80

RADMANOVACKA 10C

PAZINSKA 49

RIJEKA

SESVETE

VELIKA GORICA

KARLOVAC

GAREŠNICA

SVETA NEDJELJA

ZAGREB

ZAGREB

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BELGIJSKI OVČAR-MALINOIS

16.06.2007 5/3 VIDIĆEK MIROSLAV

NOVAKI 2 KARLOVAC

 

 

BOSTON TERIJER
  

29.06.2007   0/1

KALEČAK NATALIJA&BAJRAKTAREVIĆ GORDAIM, VARAŽDINSKA 52, POPOVEC SESVETE

 

 

BRADATI KOLI 

06.07.2007 4/3

ORM02 DRAŽENA ŠLEMENSKA CESTA 12 RAKOV POTOK

 

 

CANE CORSO
 

03.11.2006 0/1

DOKTOR SVJETLANA ČRET 65 ZAGREB

 


CRNI RUSKI TERIJER

24.04.2007 3/7

24.06.2007 4/5

BIŠĆAN ŽELJKA&KRUŠLIN MIROSLAV

BIŠĆAN ŽELJKA

AUGUSTA ŠENOE 12

A.ŠENOE 12

STUBIČKE TOPLICE

STUBIČKE TOPLICE

 

 

 

 

ČIVAVA
 

17.09.2006 1/2

26.12.2006 0/3

02,052007 2/0

03,06.2007 2/3


05.06,2007 1/1


15.06.2007 1/1


02.07.2007 3/0

ŠVAJGHART MAJA

ŠVAJGHART MAJA

ŠVAJGHART MAJA

FILIPAN JOSIP


FILIPAN JOSIP


FIUPAN JOSIP


BAKOČ IRENA

DVORŠČAKOVA22

DVORŠČAKOVA22

DVORŠČAKOVA 22

TOMISLAVGRADSKA 12
 

TOMISLAVGRADSKA 12


TOMISLAVGRADSKA 12

ŠIMUNČEVEČKA 38B, DOBRODOL

VARAŽDIN

VARAŽDIN

VARAŽDIN

SESVETSKI KRALJEVEC

SESVETSKI KRALJEVEC

SESVETSKI KRALJEVEC

SESVETE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DALMATINSKI PAS
 

09.06.2007 2/4

21,06.2007 3/3

RADIĆ ŽELJKO

JERGOVIĆ SANJA

ULICA LIPA 27

CIRKOVCi 58

SISAK

ZAGREB

 

 

 

DOBERMAN
 

10.06.2007 5/2

15.07.2007 2/6

17.07.2007 4/6

ViDOViĆ ZDRAVKO

ELEŠ IVO

BOROVECNIKOLINA

AUGUSTA SENOE 33

HRVATSKIH BRANITELJA 29

LANGOVA 31

PAG

BILJE

SAMOBOR



  FRANCUSKI BULDOG

22.05.2007 3/2

25.05.2007 3/0

15.06.2007 0/1

11,07.2007 0/1

KIRCHOFFER ZORAN

DEKANIĆ NFNAD & ANA

ŠPEHAR ZDRAVKO

BRLEČIĆ SLAVICA

VOĆARSKA 20 A

PURGARIJA 29A, KERESTINEC

STRMEČKA25

KOPRIVNIČKA 161

SAMOBOR

SV. NEDJELJA

PUŠCA

KUNOVEC



HRVATSKI OVČAR
 

01.06.2007 2/6

04.06.2007 5/3

15.07.2007 5/4

LUKIĆ MIRKO

BABI JOSIP

BENES ŠIMO

GAJEVA 106

ZAGREBAČKA 19

SLAVONIJA II/3-V

BOŠNJACI

ĐAKOVO

SLAVONSKI BROD



JORKŠIRSKI TERIJER

 

15.12.2006 0/1

07.06.2007 1/2

PLENKOVIĆ IAGODA

FAR-SMOJVER LATICA & GORAN

TO LS TOJ EVA 31

MASARYKOVA 8

SPLIT

ZAGREB



KANARSKI PAS
 

22.06.2007 3/4

PAPARELLA BRUNO ŠEGVIČA 23 SPLIT



KAVALIER KING CHARLES ŠPANIJEL
 

12.06.2007 2/1

16.06,2007 2/2

27.06,2007 2/4

MADILE VIŠNJA

LEBINAC MILINOVIĆ VLATKA

URŠIĆ IVANKA

 

DREŽNIČKA26A

CUNDULIĆEVA22

PRILESJE 54

ZAGREB

STRMEC SAMOBORSKI

ZAGREB



KAVKASKI OVČAR 


30,05.2007 3/0

KOŠARA MILJENKO ZAGREBAČKA 5 ROVINJ



KERRY BLUE TERRIER

03.02.2006 1/3

10.04.2007 2/3

23,06.2007 4/1

BAN ANĐELA

BAN ANĐELA

IVACI ŠAŠA

S.RADIĆA 12

S.RADIĆA 12

BLANJE 45

SAMOBOR

SAMOBOR

ZAGREB



LASA APSO

 

13.06.2007 1/4

15.06.2007 3/3

BIŽIĆMARTINA& NENAD

ŠAMANIĆ JANJA&MUHEDINOVIĆ JANA

PETROVA 124B

ANTONČIČEVA 26

ZAGREB

MATULJI



  LENDSIR

02.06.2007 2/7


16.07.2007 2/1

BARTOLIĆ TIHOMIR & MARIJA


BARTOLIĆ TIHOMIR & MARIJA

ODERJAN 11


ODERJAN 11

KLOŠTAR PODRAVSKI

KLOŠTAR PODRAVSKI

 

MALTEZER

04.06.2007 1/0

27.06.2007 1/1

LUBURIĆ TIHOMIR

KUČAN PATRIK

KALVARIJA 10 A

GLAVANI 1 A

RIJEKA

KOSTRENA



MASTIF
 

21.04.2007 4/2

KOTARAN TINO D.DOMJANIĆA34 VELIKA GORICA



MOPS

18,05,2007 2/1

09.06,2007 0/1

09,07.2007 2/2

PRIBANIĆ MIRIAM

RAŠPICA NINA

NEKiĆ RONALD

RUDINE B.B.

TRATINSKA32

FRANJE CARA 21

KAŠTEL STARI

ZAGREB

CRIKVENICA



NJEMAČKA DOGA
 

07.06,2007 5/2


01.08.2007 1/4

BARTOLIĆ TIHOMIR & MARIJA


BIŠĆAN MARTIN

ODERJAN 11


S.S.KRANJČFVIĆA 33

KLOŠTAR PODRAVSKI

SLATINA



NJEMAČKI BOKSER
 

24.06,2007 2/2

DEKANIĆ NENAD & ANA PURGARIJA 29A, KERESTINEC SV. NEDJELJA
20.07.2007 2/1 SEL1MOVIĆ IGOR SELSKA 39 STRMEC SAMOBORSKI
08.08.200? 2/0 SEL1MOVIĆ IGOR SELSKA 39 STRMEC SAMOBORSKI

 

NJEMAČKI OVČAR

 
21.07.200S 2/6 RAVUĆ ZLATKO ČVRSNIČKA4 OSIJEK
28.11.2006 1/2 ŠAFAR GORAN KOLODVORSKA 36 NIZA
26,02.2007 4/2 MARKOVIĆ TOMISLAV VUKOTINOVIĆEVA7 VRBOVEC
03.05.2007 2/2 ISAJBEGOVIĆ AMIR ALEJA BOŽIDARA MAGOVCA 66 ZAGREB
18.05.2007 5/0 KUKiĆ SREĆKO,ANA&MIUĆ MARIO DRENČEC, ŠUMSKA 10 SESVETSKI KRALJEVEC
01.06.2007 2/2 KUKIĆ SREĆKO,ANA&MIUĆ MARIO DRENČEC, ŠUMSKA 10 SE5VETSKI KRALJEVEC
01.06.2007 7/1 KUKIĆ SREĆKO,ANA&MIUĆ MARiO DRENČEC, ŠUMSKA 10 SESVETSKI KRALJEVEC
04.06.2007 t/0 NOVAK NENAD HORVATI, SLEMENSKA 121 RAKOV POTOK
02.06.2007 1/4 BARBERIĆ STJEPAN FRANJE MILIČEVIĆA 18 ZAGREB
03.06.2007 1/0 RAVUĆ ZLATKO ČVRSNIČKA4 OSIJEK
11.06.2007 2/1 GOMBAČDORIjAN VELI BRGUD.5A JURDAN!
18.06.2007 3/3 BOGDAN DRAŽEN SREDNJI DUBOVEC 40 KRIŽEVCI
21,06.2007 2/1 JUSTAMENT MATIjA PRIMORSKA 7/A KARLOVAC
22.06.2007 0/2 KLUKA BRANKO I.MEŠTROVIĆA BR. 29 ČAKOVEC
25.06.2007 4/0 CAPAK jANKG 1 MIRKO DEDIĆI 75 ZAGREB
04.07,2007 2/1 PERŠIN DALIBOR JARČANI 32 KRIŽEVCI
09.07.2007 1/3 KOROTA] ROBERT BEŠIĆI 50 ZAGREB
13.07.2007 3/3 KUKIĆ SREČKO,ANA&MIL!Ć MARIO DRENČEC, ŠUMSKA 10 SESVETSKI KRALJEVEC
16.07.2007 3/0 KOŠIĆ TOMISLAV DRAVSKA 21 VARAŽDIN
 


NJEMAČKI ŠPIC MALI
 

14.06,2007 3/1 FA ĐURO JOAKIMA HARDIJA 29 PETROVO

 

PATULJASTI ŠNAUCER

31.05.2007 2/5 RADiĆ ARSEN PUTFIRULA 10 SPLIT
30.06.2007 2/1 ANIĆ MARIO D, PEJAČEVIĆ7 TENJA
30.06.2007 3/1 ANIĆ MARIO D. PEJAČEVIĆ7 TENjA
27.06.2007 3/2 VIDOVIĆ BRANKO BELE BARTOKA7S OSIJEK
20.07.2007 1/3 ■ BELIĆZDENKA BRAĆE RADIĆA 11 KNIN
10.08.2007 2/2 MLAKAR DUNJA DUGAVA 36, MOLVICE SAMOBOR
10.08.2007 2/3 MLAKAR DUNJA DUGAVA 36, MOLVICE SAMOBOR

 

PUDL MALI

30.06.2007 2/1 MARĆEC SNJEŽANA BOŽIDARA MAGOVCA 48 ZAGREB



ROTVAJLER
 

16.08.2006 0/2 MODRUŠAN MLADEN&KOVAČIĆ PETRA MODRUŠANI 8B ŽMINJ
25.03.2007 1/2 MODRUŠAN MLADEN&KOVAČIĆ PFTRA MODRUŠAN! BB ŽMINJ
08.04.2007 ■ - 8/2 ZEC VLADIMIR SAVSKA 143C SISAK
28.05.2007 0/1 JOVANOV1Ć BLAŽENKA K.ZVONIMIRA 84 VINKOVCI
27.06.2007 7/1 RIČKO SUZANA GAJEVA BR.8 ZABOK
01.07,2007 5/6 KRIVIĆ MATKO SV. MIHOVILA 28, KAMEN SPLIT
12.07,2007 5/3 VARGIĆDARKO TRG S, RADIĆA 60 N OVA RACA
14.07.2007 4/3 VARCIĆ DARKO TRG S. RADIĆA 60 NOVA RACA
19.05.2007 5/2 MATEŠIĆ MARIO HRA.STELNICA90 SISAK



SILKY TERIJER 


30.07.2007 3/2 LUKAVEČKI DAMIR IVANJSKA 15 KOPRIVNICA



ŠARPLANINAC

  

18.06.2007 6/4 KANTAREVIĆ MENSUD JJ.STROSMAVERA 206 SISAK



ŠI - CU

 

09.07,2007

2/2
 BENKO JOSIP  DUBRAVA 238  ZAGREB
12.07.2007 2/0 TILJAK-BONNOT LEONA SELSKA 18A ZAGREB



ŠKOTSKI OVČAR DUGODLAKl 

08.07.2007 1/0 VASILJEV MIRJANA ŠILJAKOVINA,IVANA ŠABANA 18/A KRAVARSKO



  TORNJAK

02.04.2007 6/5 VUČAK ANTON VRATNIČKA1 ČEPIN
14.05.2007 5/3 VUČAK ANTON VRATNIČKA 1 ĆEPIN
07.06.2007 4/3 CIMERMAN BERNARDA GORNJE PREKRIŽJE 24 ZAGREB
19.06,2007 6/2 LEPUŠIĆ NATALIJA ČMARCI 2 ZACREB
01.07.2007 3/4 MLINARIĆ DRAŽEN SAJMIŠNA 8 SICETEC LUDBREŠKI
06.07.2007 5/3 KASELJ IVICA F.RAČKOC 182 ĐAKOVO
07.07.2007 3/3 VASILJEV MIRJANA ŠILJAKOVINA,IVANA ŠABANA 18/A

TUSILOVIĆ49A

KRAVARSKO
06.07.2007 5/4 MARINČIĆ LJUPKO  
KARLOVAC
15.07.2007 l/O KOMADINA MARIJAN DONJE MRZLO POLJE 99A DUGA RESA
13.07.2007 8/2 MARINČIĆ LJUPKO TUŠILOVIĆ49A KARLOVAC
15.07.2007 6/2 IVANDA IVICA A.STARČEVIĆA 34 DUGO SELO



VUČJI ŠPIC

 

10.02.2007 1/0 BARBARIĆ LORENA VRČEVAN 125 MEDULIN

 

ZAPADNOŠKOTSKI BIJELI TERIJER

29.03.2007 3/0 BAN ANĐELA S. RADIĆA 12 SAMOBOR
17.05.2007 1/2 VUKOjA BRANKO NIKOLE TORDINCA47 VINKOVCI
03.06.2007 2/1 JOVANOVIĆ DAMIR & DUBRAVKA NAŠIČKA14 OSIJEK
30.06.2007 2/3 SEVEROVIĆ MILAN VARAŽDINSKA C. 188 KOPRIVNICA
23.07.2007 1/2 JAGARKSENIIA IVANA SOKAČA 1 ČAKOVEC

Katalog uzgajivačnica

katalog-uzgajivacnicaDa bi upisali uzgajivačnicu u katalog jedini uvjet je da morate biti registrirani. Registracija je besplatna.
Ovdje možete upisati uzgajivačnicu sa svim podacima i slikama.

Oglasnik

ikona-za-oglasnikNudimo Vam uslugu besplatnog upisa u oglasnik uz obaveznu registraciju koja je besplatna.
OVDJE možete upisati oglas za prodaju, potražnju, poklanjanje psa ili usluga vezanih za pse te opreme za pse.

Get Adobe Flash player

Riječ stručnjaka

ikona-za-rjec-strucnjakaStručnjaci iz svih dijelova kinologije pišu o njezi pasa, o bolestima, o odgoju pasa, o handlanju ...
OVDJE možete pročitati navedene tekstove.

VauVau ekipa

ikona-za-vauvau-ekipuVauVau ekipa je aplikacija slična Facebooku. Možete objavljivati slike, video i dr.
Jedini uvjet je da morate biti registrirani a registracija je besplatna. OVDJE možete vidjeti kako to izgleda.

Mini Reklame - Uzgajivači